Banner

Silvestr

Bylo mě tenkrát 16 roků, a rozhodl jsem se prožít silvestra u své tety. Je celkem staromódní, a tak jsem očekával klasickej večer na konci roku, ale pořád lepší než být doma. To se radši budu nudit jinde. Podotýkám, že to v roce 1985, tedy v té době se moc nějaký mejdany nekonaly. Po sedmý večer jsem teda odešel za pěkný chumelenice k tetě do sousední vesnice.

Silvestr

Večer probíhal, jak jsem předpokládal, tetička se strýcem ihned po půlnoci zalehli a starší bratranec trávil zbytek večera ve svém pokoji. Já zůstal v obýváku se sestřenicí Martinou, která byla o rok starší, a ještě s její stejně starou kamarádkou Radkou. Musím přiznat, že jsem byl pěkně nadrženej, ale nic jsem si nedovolil. Po třetí hodině jsme šli spát, ony dvě spaly spolu na gauči a já na zemi v obýváku. Po chvilce, když jsem slyšel že oddychují, jsem se zvedl, klekl ke gauči a pomalu odkryl peřiny. Obě dvě byly malinko při těla, ale zase ne žádné tlusťošky, pěkný kozy, prostě krev a mlíko. Opatrně jsem rozepl sestřence knoflíčky na košili až k pupíku a začal jsem jí hladit kozy, které ihned ztvrdly, nevím jestli spala nebo to dělala, ale slastně oddychovala a asi spala. Radka ležela na bříšku, tak jsem jí vykasal sukni a hladil ji na zadečku a druhou rukou masírovala sestřence kozy, postupně jsem se osmělil a začal jí kozy olizovat a celkem slušně mačkat.

Martina sebou začala vrtět, a tak jsem dělal, že spím jakoby nic. Martina se probrala a udiveně se pozapínala a odešla na záchod, ihned jsem skočil za Radku, a jemně jí jazýčkem prolíznul zezadu kundu až k zadečku. Už jsem slyšel Martinu, jak se vrací, a tak jsem zase zalehl. Martina zůstala v kuchyni, kde si sedla na gauč. Já jsem se zvedl a jako by ospalý vešel do kuchyně, co tam dělá, na což odpověděla že nemůže spát. Chvíli jsem na ní koukal, a pak jsem k ní rychle přistoupil, povalil ji na gauč, rukou jí šáhnul na kozy a druhou se dral mezi nohy. Začala silně protestovat a pevně stiskla nohy, že nechce a ať vypadnu, ale já nepřestal, až jsem se dostal ke kundě, kterou měla krásně vlhkou, a to ji prozradilo. I když dělala pořád drahoty a nadávala a vyhrožovala, že to řekne, tak jsem ji vlepil pořádnýho francouzáka, že okamžitě roztála a povolila nohy. Stáhnul jsem jí košili a ze sebe pyžamo a hned jí vrazil ptáka do ruky. Mačkal jsem jí kozy kousal do bradavek a ona nezkušeně olizovala mého ptáka.

Přesunul jsem se do 69, strčil jí péro do pusy a začal lízat její zarostlou kundu. Hekala a kvičela a já se přesunul hlavou mezi její nohy a vylizoval její píču, ze které teklo jak z vodovou. Po jejím třetím orgasmu, už jsem byl tak nadrženej, že jsem se zvedl a vší silou jí vrazil ptáka do kundy, až na doraz a začal zběsilou jízdu. Mrdal jsem jak o život a Martina mě prosila, abych jí nestříkal do kundy, že nechce otěhotnět. Rozjeli jsme pořádnou jebačku, nohama se mně zkřížila za záda a přirážela jak divá, když jsem cítil, že to na mě jde, tak jsem rychle vytáhl ptáka z její kundy a celou dávku jí vystříkal na kozy, kde si to celý rozetřela. Já jsem na ní nalehl a pěkně jsme se v tom semenu vyváleli. Nakonec jsem jí strčil ptáka do pusy a ona mě pěkně celýho olízala, zatímco já jí opět dorazil orgasmem svým jazýčkem. Po všem mě Martina řekla, že původně chtěla celou věc vyslepičit mámě, ale po takovým mrdu otočila a řekla, že spolu budeme mrdat pořád a já se jen usmál a řekl, že je do rána ještě daleko a je tady ještě Radka, kterou chci taky pořádně vymrdat a ona určitě nebude proti…

Související povídky

Nový rok

Nový rok

Po krásné šukačce s Martinou, jsme se přesunuli do obýváku na gauč, kde spala spokojeně Radka. S Martinou jsme se na sebe podívali, bylo nám všechno jasné. Vlezli jsme k Radce na gauč, pořád ještě spala, kozičky se jí zvedaly, jak oddychovala, opatrně jsme ji vysvlékli z pyžama a začal jsem jí olizovat bradavky.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.