Banner

Škola je krásná 1

Jsem začínající učitel na vysoké škole a chci vám pospat sexuální hrátky na akademické půdě. V rámci výuky předmětu jsem učil jednu skupinu, ve které byla převaha děvčat. Již to slibovalo veselé zážitky, ale nezaručovalo divoké sexuální orgie, které se nakonec uskutečnily.

Škola je krásná 1

Přišlo jaro a s prvními paprsky slunce děvčata odložila teplejší oblečení a vytáhly ze svého šatníku přiléhavé blůzky a minisukně. Ve skupině byly i dvě velmi atraktivní dívky. Jmenovaly se Iva a Katka. Když jsem je potkal na chodbě, hned se mi hlavou hnaly myšlenky na laskání se s jejich kozičkami a možností si zasouložit. Na jedné hodině jsme probírali těžkou látku a po skončení za mnou přišla Katka s prosbou, jestli by nemohla přijít někdy na konzultaci. Domluvili jsme se na druhý den odpoledne. Druhý den jsem seděl u sebe v kanceláři a pracoval u PC, když někdo zaklepal. Byla to Katka, vždyť já úplně zapomněl na konzultaci. Po chvilce jsem nachystal potřebné podklady a začali jsme se probírat skripty a jednotlivými příklady. Ze začátku nám to šlo pomaleji, ale pak to nabralo dobrý směr a během hodiny jsme měli probranou celou problematiku.

Katka se začala usmívat a děkovat, protože by ráda získala stipendium, a tudíž by ráda uspěla na zkoušce na výbornou. Po těchto slovech jsem ji nabídl ještě praktickou ukázku v laboratoři. Na ústavu už nikdo nebyl, a tak jsem vytáhl mikroskop a pár preparátů. Katka byla nadšena a hned si začala prohlížet jeden preparát za druhým. Přitom si ani nevšimla mých obdivných pohledů do jejího výstřihu. Přistoupil jsme k ní zezadu a položil ruce na ramena a zeptal jsem se, zda vše vidí. Usmála se a poděkovala. Já už to ovšem nemohl vydržet a má boule v kalhotách byla větší a větší. No co, risknu to a začal jsem sjíždět rukama níže, nejdříve na krásné kozičky a ty jsem začal hníst. Katka jen vzdychla a to mi dodalo větší odvahy. Hned jsem ji začal líbat a ona mé polibky opětovala. Rychlými pohyby jsem ji vyprostil z halenky a její kozičky ze zajetí podprsenky a začal je laskat.

Ani Katka nezahálela a já měl kalhoty dole a stál tam jen ve slipech. Posadil jsem ji na lavici a pomalu stáhl kalhotky, což mi dalo možnost laskat se s jejím klínem. Slastně se svíjela a oddychovala. Po chvilce následovala exploze a já ochutnával její šťávy. Pak jsme si role vyměnili, já seděl na lavici a ona klečíc na zemi mi začala mého ptáčka něžné opracovávat ústy. Jemně mi ho olizovala a jazykem jezdila po žaludu. Dlouho jsem její dráždění nevydržel a napumpoval jsem jí vše do úst a ona vše spolykala. Mé vzrušení však neochablo, a tak můj penis stál jak sám voják v poli. Ne nadlouho, zmocnil jsem se její jeskyňky a mohutnými přírazy jsem směřoval k druhému vrcholu. Bylo to nádherné. Katka vydávala neartikulovatelné zvuky a její nehty se mi zarývali do zad. Mému přirážení vyrážela více a více vstříc, a tak se nebylo co divit, že druhá erupce přišla, co by dub.

Asi to bylo tím vzrušením z předchozích přestav a prostředím, kdy to nebyla klasická ložnice jako několikrát s mojí přítelkyní. Po uvolnění objetí však nastal šok. Ve dveřích do cvičebny stála Iva s rukou v rozkroku. Překvapený jsem chvíli zíral. Katka však pozvala Ivu dál, ať prý si také něco užije. Následně jsem se dozvěděl, že jsou to kamarádky a že Iva hledala Katku až ji konečně našla ve cvičebně v sexuálním amoku. Iva přistoupila k mému penisu a začala povadlý orgán olizovat. Ten začal po chvíli sílit a sílit. Katka mezitím pomalu svlékala Ivu a já jí zase hnětl kozy. Katka se zeptala Ivy, jak by to chtěla a ta bez okolků řekla, že do zadečku, o tom vždycky snila. Ohnula se tedy a zapřela se o lavici a mně se naskytl pohled na krásný zadeček. Pomalu jsem směřoval k cíli, za vydatné pomocí Katky.

Pomalu jsem zatlačil, Iva se prohla a já přirazil více. Pak už jsme jen zrychlovali a zrychlovali. Katka se mezi hrála s Ivinou píčkou, ve které mizely na střídačku dva nebo tři prsty. Prostě nádhera a můj sen byl několikanásobně splněn, když jsem se Ivě vystříkal do zadečku. Za odměnu mi ho pak ještě Katka očistila krásně jazykem. Oblékli jsme se a následně jsme se domluvili na další společné konzultaci, ale o té zase někdy příště...

Související povídky

Škola je krásná 2

Škola je krásná 2

Potom, co jsem si to poprvé s Ivou a Katkou vyzkoušeli, se rozpoutaly hotové orgie. Obě děvčata se už netajila, že nechodí na „doučování“, ale že chodí si užívat sexuálních radovánek, které byly stále odvážnější a perverznější. Toho dne jsme se domluvili na 16 hodinu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.