Banner

Škola je krásná 2

Potom, co jsem si to poprvé s Ivou a Katkou vyzkoušeli, se rozpoutaly hotové orgie. Obě děvčata se už netajila, že nechodí na „doučování“, ale že chodí si užívat sexuálních radovánek, které byly stále odvážnější a perverznější. Toho dne jsme se domluvili na 16 hodinu.

Škola je krásná 2

Musím říci, že jsem byl natěšený, jak malý kluk v očekávání nových dobrodružství. Tentokráte přišla jako první Katka. Venku pršelo, a tak měla na sobě dlouhý kabát, ale pod ním... Nevěřil jsem vlastním očím, krásný sněhově bílý krajkový korzet s podvazky a bíle punčochy. Hned jsem se na ni neurvale vrhl a začal se s ní laskat. Vzdychala a usměrňovala své pohyby v odlehčování mého oblečení. Netrvalo to dlouho a já byl v kabinetě nahý a Katce trčely z korzetu krásná prsa s kolíky bradavek. Sedl jsem si na gauč a Katka mi ho začala krásně sát, cucat a sem tam přejela špičkou jazyka po mém žaludu. Za chvíli jsem ucítil slastné škubaní a pumpoval jsem svoji první dávku spermií Katce do úst. Snažila se vše spolykat, ale i tak jí po tváři tekly plody mého vyvrcholení. Její práci ústy jsem jí oplatil i já a začal jsem jí vylizovat buchtičku, krásně se přitom vlnila, prohýbala a vzdychala.

Netrvalo dlouho a já ochutnával explozi jejich milostných šťáv, které po orgasmu následovaly. Odpočívali jsme na gauči, a tak jsem se zeptal, kde nechala Katka Ivu, jestli tentokráte přišla jen ona. Dozvěděl jsem se, že Iva má ještě nějakou výuku, ale že by měla každou chvíli dorazit i s překvapením. To mě ještě více vzrušilo a nalilo další sexuální náboj. Nemohl jsem čekat na Ivu, a tak jsem se ještě pomiloval s Katkou. Její zarývající se nehty do zad umocňovaly blížící se extázi. Opravdu po dokončení čísla zaklepala na dveře smluveným heslem Iva. Při pohledu na nás se začala rychle svlékat a já čekal nějaké to překvapení. To však stále nepřicházelo. Iva se vrhla na očistu mého penisu a já laskal kozičky sladké Katky.

Pak jsem se posadil a Iva si mě pěkně osedlala a nasadila přímo trysk. Byla úplně nezvladatelná a plná sexuální energie a nadrženosti. Vysloveně chtěla dohnat Katku v jejím náskoku. Ještě, než jsem dostál vrcholu, jsem se jí zeptal, jestli by to nechtěla zase do zadečku. Její slastný úsměv říkal ano, a tak jsem si začal pohrávat s jejím análním otvorem. Od minula už byl připraven na příjem mého penisu, a tak jsem ho jí tam bez rozpaků narval. Výkřik, který Katka vydala, musel být slyšet asi hodně daleko. Rytmickými pohyby jsem se věnoval zadečku Ivy. Katka si mezitím pohrával s rukou s mušličkou a hladila mě po zadečku a sem tam nenápadně zajela prstem do mého análního otvoru. Bylo to velmi vzrušující a já souhlasil, aby mi tam strčila i celý prst. Bylo to něco nového a pro mě nepoznaného.

Najednou však to nebyl prst, ale vibrátor, který Iva donesla jako překvapení. Vibrace v mém konečníku a penis v Ivině zadečku, to byl nevídaný a pro mě nepoznaný zážitek a sexuální exploze. Iva však nechtěla, abych se jí vystříkal do zadečku, ale do pusinky, aby mohl polykat sperma. Zbytky, které zůstali na kozičkách olizovala Katka. Najednou se však otevřeli dveře kabinetu a ve dveřích stál můj šéf a nevěřil vlastním očím, když viděl mě a dvě mladá děvčata nahá na gauči. Šéfovi je asi 50 let a neustále, pokud může, má sexuální průpovídky, glosy a komentáře. Děvčata se začala omlouvat a že už musí jít, šéf však odvětil, že se nic neděje a naopak, že se rád podívá, že ho to velice vzrušuje a začal si rozepínat poklopec. Z něj vyklouzl pořádný macek a holkám se zajiskřilo v očičkách.

Katka se po něm chtěla vrhnout, ale šéf jí řekl, ať se radši věnuje spolu s Ivou mně. Holky mi ho tedy začali na střídačku kouřit a po očku sledovali šéfa, jak si honí péro. Šéf je, ale šéf, a tak začal najednou holkám přikazovat co mají dělat. Katka si na mě sedla a pomalu si ho musela nasadit na začátek análku a já byl tak první, kdo odpanil Katce zadeček. Iva olizovala Katce píčku a šéf slastně oddychoval a zrychloval svoje ruční pohyby. Netrvalo dlouho a začal po kabinetu stříkat svoje sperma. Iva hbitě přiskočila a začala zbytky spermatu z jeho penisu sát a olizovat. Dostalo se jí pochvaly a než jsem se udělal Katce do zadečku, ležela na zádech a šéf to do ní bušil svým bucharem. Katka byla celá vzrušená a chtěla to od šéf taky, a tak se po chvíli vyměnily a já se tak mohl pomilovat zase s Ivou. Když jsme skončili, bylo už venku tma a my museli každý po svém, ale slíbili jsme si, že si to co nejdříve zopakujeme...

Související povídky

Škola je krásná 1

Škola je krásná 1

Jsem začínající učitel na vysoké škole a chci vám pospat sexuální hrátky na akademické půdě. V rámci výuky předmětu jsem učil jednu skupinu, ve které byla převaha děvčat. Již to slibovalo veselé zážitky, ale nezaručovalo divoké sexuální orgie, které se nakonec uskutečnily.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.