Banner

Úplněk 1

Zase jedna z povinných dovolených s rodiči. Naši prostě nikdy nepochopí, že v patnácti už nemám zájem s nimi trávit prázdniny a opustit tak svého miláčka, který mě dokáže tak pěkně pomilovat. Tak hurá na chatu, vybalit a na noc se nacpat do jedné obrovské postele.

Úplněk 1

Jako obvykle jsem si zalezla mezi mamču a tatíčka. Měsíc ale tak svítil, že jsem usnula až s rukou v mém kožíšku. Zdálo se mně o mým mazlíčkovi a úžasným sexu. Zdálo se mně, že se ke mně přitulil zezadu a tím svým krásně tvrdým mě tlačil na mém zadečku. Krásně tekl a moje půlky začínaly lepit. Prohla jsem se v zádech a pomáhala mu vniknout do mé jeskyňky. Měl ho nějak tvrdšího a většího než jindy. Rukou mě tiskl bradavky, až to bolelo, což nikdy před tím neudělal. Strčil mně jazyk do ouška, až to zamlaskalo. To je krása. Moje kundička mu vyšla vstříc a já udávala tempo. Moje šikovný prstíčky dráždily ten rozkošný hrášek v mým kožíšku, až jsem dospěla k vytouženému okamžiku. Rozkoší jsem vykřikla, jak to má můj miláček rád a tím mu dala povel, aby tu rozkoš už neoddaloval ani on. Jenže on začal měknout a přestal se hýbat. Udělala jsem něco špatně?

Někdo rozsvítil v místnosti. Zmatená, že mě někdo budí z tak krásného snu, jsem jen zamžourala po nepřívětivém světle. U vypínače stála mamča a zírala na mě. Tedy spíš na nás. Pomalu mně vše začalo docházet. Instinktivně jsem natáhla peřinu až po krk. Tatíček se potil a jen něco koktal. Mamča začala hystericky ječet, co to vychovala za kurvu a tatíček vstal a snažil se mamču odtáhnout do kuchyně. Sotva se za nimi zavřeli dveře, propukla šílená hádka s třískáním nádobí. Styděla jsem se a bylo mně to moc líto. Ani nevím, jak dlouho jsem tam ležela a vzlykala, až jsem nemohla dýchat. Najednou mamča stála u mě a hladila mě po vlasech. „Promiň miláčku,“ omlouvala se, „víš on ani tatínek nechápe, jak se to mohlo stát. On jen myslel, že jsem to já a až tvoje zasténání ho probudilo.“ To už mě hladil i tatíček a tiskl mě k sobě, jako malou holčičku.

Do postele jsem ulehla už jen na kraj vedle mamči a ta mě, jak za mala, hladila po zádech a já spokojeně vrněla. Zase ta stejná poloha, jen teď jsem na zádech cítila mamčiny bradavky ztvrdlé zimou. Pořád jsem měla otevřenou kundičku a v ní nádherně vlhko. Když se ke mně mamča přitulila, musela tu moji vlhkost cítit na svém stehně. Začala těžce polykat a zrychlil se jí dech. Otec ležel tiše, tak ani nevím, jestli nás vnímal nebo ne. Ještě víc jsem se přitulila a jakoby omylem, mamče přejela po kožíšku v jejím rozkroku. I ona mě už nehladila jen na zádech. Cítila jsem její ruku na zadečku. Začala jsem jí její hlazení oplácet. Zavřela jsem oči a nechala se unášet jejími polibky na tvářích, kde mně slízávala poslední zbytky slz. I ona měla tváře pořád slané. Ucítila jsem na zadečku i jinou ruku než tu ženskou.

Mamča ležela jako v toustu mezi mnou a tatíčkem. Protože byla otočená tváří ke mně, mohla jsem ve svitu měsíce vidět její výraz v obličeji, když do ní otec vniknul. Vjela jsem jí jazykem do úst a začala dráždit její kundičku. Je zvláštní slyšet vlastní matku sténat rozkoší. Když se do ní po chvilce otec udělal, připadalo mně jako přirozené z ní všechno vylízat. Kundička jí semenem přímo čvachtala. Ležela na zádech a já s vyšpulenou prcinou všechno olizovala. Tatíček mě uchopil zezadu za mou malou prdelku a pomalu ho do mě strčil. Viděla jsem, jak se u mamči mísí pocity vzrušení se závistí a předsudky. Přitiskla mou hlavu ještě víc do svého klína, a jak otec přirážel, rytmicky jsem ji jazykem vylizovala. Mamče se nadzvedla a roztáhla moje půlky víc od sebe. Ucítila jsem, jak se nám navzájem dotýkají ztuhlé bradavky.

Mamča zašeptala, ať otci věřím a ničeho se nebojím a vjela mně jazykem do ouška. Nikdy jsem nevěřila, že tak obrovský penis se dá strčit do zadečku. Matka mně tiskla bradavky, aby počáteční bolest byla snesitelnější. Jakmile do mě pronikla hlavička penisu, byla moje rozkoš nepopsatelná. Držel mě za vlasy a v přesném rytmu přirážel. Zaplnilo mě horko a pocit, že se mně chce strašně na záchod. Otec svůj penis, ale pořád nechával ve mně a svými pohyby semeno měnil v pěnu. „Tatínku, já to nevydržím a musím na záchod.“ Mamča vyklouzla z pode mě a hned jak ho tatíček vytáhnul vrhla se jazykem na můj zadeček. Vše vylízala do poslední kapky. Ulevilo se mně a tlak v zadečku se zmenšil. Měla jsem zadeček tak rozevřený, že jsem její jazyk cítila pěkně hluboko.

Pak otec přistoupil ke mně a poručil mně ho „umýt“. Jako vzorná dceruška jsem olízala všechny šťávičky z mého zadečku promíšené s jeho semenem. Pak jsme se ještě dlouho mazlili a hladili. Ráno jsem se probudila jako první. Musel na nás být skvělý pohled. Tři nahá těla. Tatíček s bříškem, mamča s hustě zarostlým klínem a velkými povolenými prsy a já, mlaďoučká s ještě nedospělým tělem. Miluji povinný dovolený s rodiči.

Související povídky

Úplněk 2

Úplněk 2

Potom, co se stalo mezi mnou a našima, byl sex mezi mnou a mým klukem vážně nuda. Taková normálka. Naši si to už se mnou od té doby nikdy nezopakovali a ani o tom nepadlo ani slovo. Usínala jsem, ale jen s představou, co se dělo na chatě a ne v myšlenkách na mýho kluka.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.