Banner

Úplněk 2

Potom, co se stalo mezi mnou a našima, byl sex mezi mnou a mým klukem vážně nuda. Taková normálka. Naši si to už se mnou od té doby nikdy nezopakovali a ani o tom nepadlo ani slovo. Usínala jsem, ale jen s představou, co se dělo na chatě a ne v myšlenkách na mýho kluka.

Úplněk 2

Prstíčky mi začaly kmitat ještě rychleji při vzpomínce na blížící se prázdniny a měsíc na chatě. Vystříkla ze mě hustá šťávička. Neměl ji, ale kdo olízat. Můj miláček pojede s náma. Beztak naši nebyli proti. Nejde si ale nevšimnout, jak na mě tatíček kouká, když schválně chodím po bytě nahá a jako náhodou se předkláním, zadeček vystrčený směrem k němu. Pak mu koukám do rozkroku a on smutně odchází. Takže veto nasadila mamča. Zkouším to i na ni, nechávám ji mazat mi záda, kroutím se před ní, ale žádná reakce ani náznak. Na chatu si balím, jen to nejskvělejší prádlo, co mám. Jsem zvědavá, jak vyřešíme spaní v jednopokojové chatě s malinkou kuchyňkou a s jedním velkým letištěm. Znovu si strkám ruku pod kalhotky. Cestou vypadal Petříček zaraženě a nedala se přehlídnout otázka v jeho očích - to budeme spát s vašima v jedné posteli?

Chudáček, neví, že se nemůžu dočkat, jak se naši budou tvářit až rozhoupeme postel tím, jak spolu budeme souložit. „Hi, hi.“ Mamča mě překvapila, když se hned po příjezdu převlíkla do „mini“ plaveček a s nohama od sebe se vyvalila na sluníčko. Kam zmizeli její „bombarďáky?“ Koukal i tatíček. Petříček civěl jako blbec. Koukal na to, jak jí z kalhotek leze zadek a vepředu chloupky. Odpoledne jsme byli na zahradě, ale k večeru se zatáhlo a začalo pršet. Zalezli jsme do chaty. Na otázku, kdo si dá vino, jsme všichni odpověděli kladně. Za hodinku jsme už měli všichni trochu v hlavě. Petříček cukroval s maminkou a ta se mu určitě omylem otírala prsem o rameno. Na Petříčkovi bylo vidět, že je nadrženej čím dál tím víc. Já mu seděla na klíně a do zadečku mě přes kalhotky tlačilo jeho nádherně tvrdý péro. Tatíček vjel mamče pod triko rukou a myslel si, že to nikdo nevidí.

Venku byla bouřka jako blázen a záchod kus od chaty. Mamča řekla, že se jí chce čůrat, ale že ven ji nikdo nedostane. Vzala si kbelík a toaletní papír a šla vedle do pokoje. Jestli ho měl Péťa tvrdého, tak teď byl jako šutr. Čurání to bylo jeho. Tatíček, kterýmu už úd trčel z trenek jen kývl na Péťu, aby se šel klidně podívat. „A to já jdu taky,“ řekla jsem a byla jsem ráda, že se to rozjíždí správným směrem. Všichni jsme vešli do pokoje. Co mě překvapilo, že máma dřepěla nad kbelíkem a byla úplně nahá. Přišli jsme až k ní a klekli si, abychom dobře viděli. Z její kundičky se řinul tak silný proud chcanek, že to s kbelíkem cloumalo. Tatíček to nevydržel a začal si honit péro. Já jsem sundala Petříkovy trenky a začala mu ho taky honit. Máma se na nás smála a ptala se, jestli se nám líbí, jak chčije. Odpovědí jí byly dva ztopořené ocasy.

Její svěšený prsa se jí houpaly až k pupíku a její bradavky byly pěkně naběhlý. Mamča dočůrala a jen se z kbelíku svezla na všechny čtyři a pusou chňapla po Petříkově péru. Táta se nechtěl nechat odstrkovat a taky jí nabízel svoje péru k cucání. Já šla za mámu a prohlížela si její kundičku. Z chlupů jí ještě kapaly chcanky, ale jinak byla tak mokrá, že to nebyla jen moč. Máma kluky na střídačku kouřila a já si hrála s její prdelkou. „Jestli vás to zajímá,“ řekla jsem, „tak budu taky čůrat.“ Mamča přestala kluky kouřit a všichni se teď dívali na mě. Dřepla jsem si stejně jako máma a pustila to. Táta si kleknul ke mně a začal mně lízat bradavky. Ruku strkal do mého vodopádu a moji moč pak ochutnával. Koukla jsem na Petříka a ten si hrál na toaletní papír. Mamčinu mokrou kundičku s chutí vylizoval. Když jsem dočůrala, odnesl mě táta do postele a olizoval mně kundičku. V celé místnosti se vznášela ostrá vůně mamčiných a mých chcanek.

Táta do mě konečně strčil ty svoje buclatý prstíčky a já se už málem udělala. Žádný můj kluk to s nima neuměl, jako on. To už mně, ale i mamče s Péťou olizovali bradavky a Péťa mi taky svůj úd občas strčil olízat do pusinky. Mamča převalila Petříka a rajtovala na něm tak, aby dobře viděl, jak si ho do sebe zasouvá a vysouvá. Já šla zezadu dráždit mamče prsa a tatíček mi rejdil svým čurákem v prdelce. Bylo nádherný, jak tatíček udává tempo. Tatíček se poprvé udělal. V zadečku mi to příjemně pěnilo a štípalo. S Petříkem jsem to do zadečku nikdy nedělala. Mamča vstala, aby pustila Péťu a jemně mu ho v sunula do mého zadečku. Péťa sténal. Cítila jsem to horko a jak vytlačuje tátovo semeno. Mamča mě roztahovala půlky od sebe a tatíček klečel přede mnou a já mu ho dokonale čistila pusinkou od toho slaďoučkého a mokrého z mé prdelky. Když se vystříkal Péťa, projelo to ve mně jako proud.

Bylo toho tolik a tak silný, že mě udělal. Chytil mamču za vlasy a strčil jí hlavu mezi mé půlky s rozkazem, ať mě vylíže. Mamča lízala, ale moc jí to nešlo, proto si lehla na záda a já si nad ní čupla a trošku zatlačila. Ze zadečku to se žbluňknutím vyteklo mamče přímo do pusy. „Líbejte se,“ řekl táta a já se sklonila k mamče a začala ji líbat. Naše jazyky se proplétaly a mezi nimi se mísilo semeno Petra a taťky. Kluci byli vystříkaní a začalo se jim chtít čůrat. Ještě, než začali, odběhla mamča do kuchyně a donesla salátovou okurku. „Bylo by škoda, takhle krásně roztaženou prdelku nechat zatáhnout,“ řekla a strčila mě ji do zadečku. „Bude ještě potřeba.“ Pochopila jsem, že budu sloužit jako odkladiště nepotřebného semene. Při tom pomyšlení mnou projela vlna rozkoše.

Péťa chtěl čůrat do kbelíku, ale máma ho položila na postel a jeho stále stojící péro si strčila do zadku a začala na něm opět poskakovat. Byla zády k němu, takže Péťa ji roztahoval prstíky kundičku. Toho využil tatíček a strčil jí ho tam. Koukala jsem se na ten pěkný sendvič a kousala ji do bradavek. Když to na tatíčka přišlo vytáhl mi ze zadku okurek, strčil ho do mě a stříkal. Po vystříkání nahradil svoje péro opět okurkou. Mamčina kunda si říkala o lízání, tak jsem se do toho dala. Lízala jsem její šťávy a její chloupky mě šimraly na nose. V zadečku jí pořád rejdil Péťa. „Už budu,“ začal křičet, tak jsem jeho péro vytáhla z mamčiny prdelky a strčila si ho do pusy. Hned stříkal. Jeho péro bylo ulepené od mamčiny prdelky, ale docela mi to chutnalo. Pak oba kluci znovu strčili mamče svoje ocasy do otvůrků a vyčůrali se do ní.

Když skončili, tak hlavně ze zadečku jí toho vyteklo hodně a nebyla to jen moč. Ale co, to k tomu patří. Ještě jsem se jednou vyčůrala za nadšeného povzbuzování obecenstva do kbelíku a vlezli jsme do postele. Ještě dlouho jsme se mazlili a ve vzduchu byla pořád cítit vůně milování, čurání a semene. Ach jo, takhle to pěkně začalo a zítra má přijet děda s babičkou. Ta myšlenka mi, než jsem usnula, úplně zkazila náladu.

Související povídky

Úplněk 1

Úplněk 1

Zase jedna z povinných dovolených s rodiči. Naši prostě nikdy nepochopí, že v patnácti už nemám zájem s nimi trávit prázdniny a opustit tak svého miláčka, který mě dokáže tak pěkně pomilovat. Tak hurá na chatu, vybalit a na noc se nacpat do jedné obrovské postele.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.