Banner

Chorvatsko I.

A zase je to tady. Začaly prázdniny a ode mě a od ségry se čekalo velké nadšení nad plánovanou dovolenou v Chorvatsku. Byli jsme dvojčata, koncem roku nám bude sedmnáct. Už jsme si mysleli, že bychom s našima jet nemuseli, ale nebylo vyhnutí.

Chorvatsko I.

V Chorvatsku jsme bydleli v Brele v apartmánu, naši zabrali jeden pokoj a já se ségrou druhý. Dovča začala nadějně. Ségra se hned druhý den přismahla, a tak měla výmluvu, proč nejít společně s námi na večerní procházku městem. Je prý unavená a pálí ji záda. Po návratu z procházky mamka prvně se letěla podívat na sestru. Hned se ale vrátila a říkala, že spí jako mimino, je prý unavená ještě z cesty (jako bychom my necestovali) a ze sluníčka. Já jsem se teda osprchoval a šel spát taky. Vešel jsem do našeho pokoje, kde chrněla na manželské posteli ségra pod prostěradlem. Do pokoje svítil měsíc a bylo vidět, jak oddychuje. Zalezl jsem na svoji půlku a těšil se, jak si zítra zaplavu. Pak jsem ale uviděl, jak se v šeru rytmicky zdvihají sestřiny prsy. No, nebyly to žádné kozy, ale docela obstojné trojky.

Doma máme každý svůj pokoj, tak mi tento pohled byl docela vzácný. Protože i v noci bylo docela horko, doufal jsem, že ségře nebude zima ani bez toho prostěradla a začal jsem je pomaličku stahovat tak, že jsem je nadzdvihl a shrnul dolů. Ségra měla na sobě noční košilku, u krku svázanou mašličkou. Už jsem rozeznal i bradavky. Pomalu jsem zatáhl za jeden konec mašličky, rozvázal ji a pomalu za jeden konec táhl dál, až jsem ji přetáhl přes prso. No, byla to nádhera. Neskutečně krásný prs byl vystavený kousíček ode mě a já se kousal do rtů, abych přemohl chuť přisát se k bradavce.

Hleděl jsem na ten zázrak přírody jako uhranutý. Po chvíli mě to ale přestalo stačit, chtěl jsem se přesvědčit, jestli je ségra tak nádherná taky mezi nohama. Ležela na boku, jednu nohu pokrčenou, takže jsem doufal, že něco uvidím. Vzal jsem si baterku a strčil hlavu pod ségřino prostěradlo. Když jsem rozsvítil, tak jsem bohužel zjistil, že ségra má na sobě i druhý díl pyžama, tedy krátké kalhotky. Po tomto nepříjemném zjištění jsem ale objevil, že tyto kalhotky jsou docela volné a že se nohavička dá nadzvednout. Pomalu a opatrně jsem nohavičku nadzvedl a rozsvítil baterku...

Související povídky

Chorvatsko III.

Chorvatsko III.

Ráno jsem se vzbudil a dřív, než jsem si mohl pořádně uvědomit, jestli včerejší večer byla skutečnost nebo jen sen, ségra mi vyťala takovou pusu, že jsem její jazyk cítil až v krku. „Byl jsi fakt dobrej, tedy oba jste byli dobří“ a přes prostěradlo mi hladila penis, který protože nevěděl, co se děje, opět začal stoupat.

Chorvatsko II.

Chorvatsko II.

Milionkrát jsem na obrázku viděl to, co se přede mnou ve světle baterky objevilo. Jenže dosud jen na obrázku. Tentokrát to bylo opravdové dámské přirození, nádherná kunda porostlá světlými chloupky, mezi kterými byla štěrbinka. Bohužel jak ležela na boku s jednou pokrčenou nohou, měla kundičku pevně sevřenou, zato jsem mohl v plné kráse vidět její zadeček.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.