Banner

Chorvatsko II.

Milionkrát jsem na obrázku viděl to, co se přede mnou ve světle baterky objevilo. Jenže dosud jen na obrázku. Tentokrát to bylo opravdové dámské přirození, nádherná kunda porostlá světlými chloupky, mezi kterými byla štěrbinka. Bohužel jak ležela na boku s jednou pokrčenou nohou, měla kundičku pevně sevřenou, zato jsem mohl v plné kráse vidět její zadeček.

Chorvatsko II.

Normálně je anální otvor místo docela odporné, ale v tuto chvíli se mi to jevilo úplně jinak. Jenže z mého snění mě vytrhlo pohnutí ségry, a tak jsem vyjel zpod prostěradla jako lasička a už jsem se dál k ničemu neodhodlal. Druhý den navečer jsem už ale znovu sumíroval, jak to provést, abych mohl ve svém výzkumu pokračovat. Jenomže dnes už ségra šla na vycházku s námi a po návratu šla spát dřív než já, ale ne o tolik, abych si mohl myslet, že už tvrdě spí. Tak jsem to pro dnešek vzdal, vykoupal se a zalezl na svou půlku postele a snažil se co nejrychleji usnout. Už jsem skoro spal, když se vedle mě ozvalo „A DNESKA NEBUDE NIC ???“ Málem jsem omdlel. Takže ségra o všem ví. No to bude průser. Ségra ale pokračovala. „Já jsem zase tak moc nespala, víš? Jestli si mě chceš prohlídnout, tak to klidně udělej, vždyť jsme byli vedle sebe nazí celých devět měsíců, tak proč by mi to mělo vadit teď?“

Já jsem měl srdce až v krku a vůbec jsem nereagoval. „Včera jsi byl odvážnější,“ pokračovala ségra a já jsem cítil, že se přisouvá blíž ke mně. Uhnul jsem až na kraj postele, ale za chvíli byla vedle mě. Cítil jsem, jak její ruka zajíždí pod moje prostěradlo a hladí mě na prsou. Cítil jsem její dech až u svého ucha. Můj penis byl z té situace celý zmatený, takže pro jistotu stál jako krápník. Ještěže v tom šeru to nebylo tak patrné. „Půjčíš mi baterku, nebo mám rozsvítit?“ zeptala se ségra. Zase jsem mlčel. Natáhla se přese mě a rozsvítila lampičku na mém nočním stolku. „Jůůůů,“ řekla a dívala se tam, kde můj penis napínal prostěradlo. „Co to tady máš?“ Opatrně rukou sáhla na vyčnívající hrbol. „No nekecej, ty jsi ale velký chlap. Můžu se podívat?“ Nečekala na odpověď a stáhla ze mě prostěradlo. Zakryl jsem si penis rukou. „Ale no tak, snad se před sestřičkou nestydíš?“

Vzala moji ruku a dala ji stranou. Potom jsem cítil, jak její ruka vklouzla pod moje pyžamo a blíží se k rozkroku. Už jej nahmatala a rukou zkoumala jeho velikost. Pomalu přejížděla nahoru a dolů, až se mi blahem dělaly mžitky před očima. Potom vzala do ruky varlata a jemně je masírovala. Tak tohle se dlouho vydržet nedalo. Ležel jsem bez hnutí a měl jsem strach a zároveň očekával co bude dál. Ségra si klekla vedle mě, stáhla mi kalhoty od pyžama a nadšeně šeptala, že mám nádherný penis a pořád jej rukama masírovala. Když jsem otevřel dosud zavřené oči, viděl jsem, že i ona je úplně nahá, ty prsy, které jsem včera viděl jen v šeru, byly dnes v plném světle ještě krásnější, na vrcholcích krásné růžové bradavky, prostě paráda. Její klín byl na rozdíl od včerejška úplně vyholený, po chloupcích ani památky. Asi se na dnešek dobře připravovala. Proto byla v koupelně tak dlouho.

„Je nádherný,“ řekla, „nejradši bych jej zulíbala - můžu?“ Já jsem viděl, že je zle, ale co jsem mohl dělat. Po včerejšku jsem mohl akorát mlčet. Cítil jsem, jak si jej ségra bere pomaličku do úst, její rty něžně stahovaly předkožku a na svém žaludu jsem ucítil její jazyk. Můj penis pomalu mizel v ségřině puse a to nádherné teplo a masáž jazyka mě nezadržitelně přiváděla k vrcholu. „Nech toho, nebo to nevydržím“ sykl jsem, ale to bylo jako povel pro ségru, která jej začala ještě víc cumlat, sát a rukou masírovat varlata. Měla z toho asi radost, jak jsem bezmocný. Už jsem to vzdal, ještě chvíli jsem se snažil odolat, ale potom jsem odevzdaně celou zásobu spermatu vypustil ségře do pusy. Ani neucukla, jenom ještě pomalu sála a jazykem masírovala můj ochabující penis. Potom jej pustila a lehla si vedle mě. Hlavu mi dala na prsa, jednu svoji nohu mezi moje nohy a rukou mě objala.

Zřetelně jsem slyšel, jak dvakrát polkla. Špitl jsem - „jaký to bylo?“ „No, čuráček nádhernej, laskání taky, semeno - no, už jsem jedla lepší věci, ale šlo to. Jenom Ty ses moc nesnažil. Víš, to co dělá dobře Tobě, dělá dobře i mě.“ Nato se otočila, obkročila moji hlavu nohama a lehla si na mě v poloze 69. Došlo mi, že chce, abych ji dráždil jazykem mezi nohama. Před očima jsem měl její krásnou kundu, tentokrát mírně rozevřenou, takže jsem mohl krásně zkoumat, kde je ten slavný poštěváček, močová trubice a nakonec i ta nádherná dírka pro penis. Cítil jsem vůni, nebo spíš příjemný pach, který mě přiměl k tomu, abych pomalu a opatrně nejprve olízl její rozevřené pysky a potom jsem začal jazykem olizovat a cumlat její poštěváček. Ze zrychleného ségřina dechu a z vrtění zadečkem jsem usoudil, že se jí to líbí, a tak jsem pokračoval.

Ségra mezi tím opět rukama masírovala mého čuráčka, až se znovu postavil. Znovu jej začala zpracovávat pusou a ani já jsem nelenil. Její kundička byla krásně vlhká a já jsem cítil, že brzo zase budu a ségra mi opět vyčiní, že jsem jí to neudělal. V tom ale ségra ucukla, klekla si zase vedle mě a řekla. „Chceš mi ho strčit do kačenky? Ale musíš jen na krajíček, protože jsem ještě žádného kluka neměla a chtěla bych, aby to poprvé bylo s někým, koho miluju.“ Lehla si vedle mě, pokrčila nohy a roztáhla je. „Tak pojď přece.“ Klekl jsem si před její roztažené nohy, nahnul jsem se nad ni a začal jí líbat prsy. Pomalu jsem svůj penis přibližoval k její kundičce, ale nemohl jsem se trefit do dírky. Sáhla mi rukou mezi nohy a nasadila jej na kraj pochvy. Nechala tam ale pro jistotu ruku, abych jí ho tam náhodou nevrazil celého.

Bylo to nádherné, pochva svírala můj žalud a při pohybech jsem cítil nádherné tření. Zasouval jsem ho pomalu dovnitř, až jsem ucítil panenskou blánu. Zase jsem ho vytáhl a znovu a znovu. Dostával jsem se ale do stavu, kdy jsem se přestával kontrolovat a dorážel jsem na sestřinu pochvu čím dál víc. Ségra to vycítila a řekla, abych si radši lehl já, že si na mě sedne a bude si to hlídat sama. Bylo to ještě lepší než předtím, ségra si na mě sedla a sama si jej zasouvala a vytahovala, jak ji to vyhovovalo. Já jsem ale cítil, jak pomalu zase budu. Rukama jsem jí hladil prsy, hlavu a ramena. Když jsem byl rukama na jejích ramenech, tak jsem ji přidržel a zároveň jsem vystartoval penisem nahoru. Skoro jsem nic nepostřehl, jenom to, že jsem v ní celý. „Zmetku,“ zasyčela a bezvládně padla na moji hruď, prsty mi zaryla do ramen a syčela, že jsem strašnej prevít, že jsem ji odpanil.

I v tomto stavu však zachovala duchapřítomnost, popadla papírové kapesníčky a začala utírat tu trošku krve, která se objevila na její kundě a na mém penisu. Když byla hotová, říkala, že jsem ji nasral, ale blaženě se u toho culila. „Když už jsi mě načal, tak můžeš pokračovat, ale prosím tě nesmíš to do mě pustit. Neberu žádný prášky a tohle by byl fakt průser.“ Znovu si lehla na záda a já jsem ho do ní zasunul až po koule a začal jsem svoji ségru šoustat jako o život. Po chvílí ségra zachroptěla, několikrát sebou zaškubala a já jsem věděl, že se mi podařilo dovést ji k vyvrcholení, i když v knížkách psali, že je to docela fuška. Na mě to začalo jít taky, ale protože už jsem svůj úkol splnil, dával jsem pozor a když jsem cítil, že už vystříknu, tak jsem jej vytáhl. Ségra říkala, ať jí to vystříkám na záda. Některé holky prý říkaly, že je to dobré na popálení od sluníčka. Lehla si na břicho a já jsem si klekl nad ni a rukou jsem si jej začal honit. Po pár tazích jsem pokropil ségřina záda. „Teď mi to rozetři.“ Roztíral jsem svoje semeno po červených zádech ségry. Když jsem byl hotov, ségra zůstala ležet na břiše, dokud to nezaschlo. Já jsem mezi tím usnul, aniž bych tušil, co ještě zažiju...

Související povídky

Chorvatsko III.

Chorvatsko III.

Ráno jsem se vzbudil a dřív, než jsem si mohl pořádně uvědomit, jestli včerejší večer byla skutečnost nebo jen sen, ségra mi vyťala takovou pusu, že jsem její jazyk cítil až v krku. „Byl jsi fakt dobrej, tedy oba jste byli dobří“ a přes prostěradlo mi hladila penis, který protože nevěděl, co se děje, opět začal stoupat.

Chorvatsko I.

Chorvatsko I.

A zase je to tady. Začaly prázdniny a ode mě a od ségry se čekalo velké nadšení nad plánovanou dovolenou v Chorvatsku. Byli jsme dvojčata, koncem roku nám bude sedmnáct. Už jsme si mysleli, že bychom s našima jet nemuseli, ale nebylo vyhnutí.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.