Banner

Chorvatsko III.

Ráno jsem se vzbudil a dřív, než jsem si mohl pořádně uvědomit, jestli včerejší večer byla skutečnost nebo jen sen, ségra mi vyťala takovou pusu, že jsem její jazyk cítil až v krku. „Byl jsi fakt dobrej, tedy oba jste byli dobří“ a přes prostěradlo mi hladila penis, který protože nevěděl, co se děje, opět začal stoupat.

Chorvatsko III.

„Lehni,“ řekla MU, naši sem můžou vlízt, protože už je dost pozdě. U snídaně se máma ptala starostlivě ségry, jak se vyspala, jestli jí záda pořád pálí. „Vyspala jsem se fantasticky a záda mě už nepálí, protože jsem si je večer natřela“ a spiklenecky na mě mrkla. Nevěděl jsem kam s očima. Nasnídali jsme se a hurá k vodě. Ségra si oblíkla ty nejmenší bikinky, co měla, na bocích byly svázané šňůrkou na mašličku, o zavázání podprsenky požádala mě. Při zavazování mě poučovala, že musím nejdřív zjistit, jestli podprsenka pořádně sedí, aby nebyla moc utažená nebo volná. Musel jsem tedy rukama prohmatat její krásná prsa, jestli je to dobře. Cítil jsem, jak má tuhé bradavky. U vody jsme jen tak leželi, hráli karty, ségra seděla v tureckém posedu a já nemohl odtrhnout oči od jejich roztažených nohou, kde jsem si pod plavkami představoval tu nádhernou štěrbinku.

Ségra určitě zpozorovala, kam se dívám. Po chvíli vzdychla, že se nudí, že by šla na lodičky. Táta ji odbyl, ať mu dá svatý pokoj, máma řekla, že nejela na dovolenou veslovat, ať jdu já. Já jsem se tedy uvolil. Vyjeli jsme na moře. Sluníčko krásně svítilo a už jsme byli asi 200 m od břehu. Přestal jsem veslovat a nechal se jen tak kolébat na vlnách. Ségra se pořád tak divně culila, a když jsem se zeptal co je, co se tak blbě tlemí, tak pomalu roztáhla nohy, dala je přes okraj lodičky a chodidla měla ve vodě. Opřela se rukama dozadu a dívala se mi do očí. Potom jednou rukou rozvázala mašličku na jedné straně kalhotek a potom na druhé. Přední část kalhotek spadla dolů a já viděl v plném denním světle tu její nádhernou kundičku, která byla trochu rozevřená, takže vykukovaly i malé pysky a nahoře maličký poštěváček. „No tak, nenapadá tě nic, nechceš mě ochutnat?“ provokovala.

Cítil jsem srdce až v krku, penis jsem měl naběhlý a jako ve snách jsem si pomalu klekl, abych nepřevrhl loďku a začal jsem lízat ségřino krásné, hladce vyholené, přirození. Začala kňučet blahem, jemně se vrtěla a pomáhala tak mému jazyku najít ta nejcitlivější místečka. Zkusil jsem zasunout prst do pochvy a dráždil ji zevnitř. Jizva po panenské bláně byla už asi zahojená, protože ségra blaženě vzdychala. Přetáhla podprsenku přes prsa a jednou rukou se opírala o okraj loďky a druhou si třela bradavky. Jestli měl na břehu někdo dalekohled, tak to muselo být dost dobrý. Najednou ségra přestala masírovat prsa a rukou mi přitlačila hlavu k píčce. Tlumeně vzdychla a celá se napnula a já jsem poznal, že jsem ségru udělal znovu. Když se vydýchala, ještě měla oči přivřené, když úplně změněným hlasem zavelela „plavky dolů!“ Ten tón nenechával žádný prostor pro případný odpor.

Nadzvedl jsem se a stáhnul si plavky. Penis stál jako hradní stráž. „Opři se rukama dozadu jako já,“ zavelela znovu. Opřel jsem se rukama a tentokrát si přede mě klekla ségra a bez dlouhých cavyků přitiskla rty na špičku žaludu a pomalu sjížděla dolů a zároveň tak stahovala předkožku. Skučel jsem blahem, jak můj pyj vnikal do ségřiny teplé a vlhké pusy a její jazyk začal kroužit po vrcholku penisu a cpal se do močové dírky. Rukama mi masírovala varlata, až to místy trošku zabolelo. Po předehře se ségřinou kundičkou jsem viděl, že to hraní s mým čurákem nebude mít dlouhého trvání. „Pusť, už budu,“ zachrčel jsem, ale zároveň jsem ségřinu hlavu držel oběma rukama, aby náhodou moji prosbu nesplnila. Přitáhl jsem si ji tak, že musela mít žalud až v krku a pustil první dávku, druhou, třetí. Hlavu jsem jí držel jako v kleštích, takže jí nezbývalo než polykat, aby se nezadusila.

Cítil jsem, že napětí povoluje, ale ségra mi jej pořád něžně cumlala a olizovala žalud, dokud úplně neochabl. Potom zavelela - „ke břehu.“ Upravila si bikiny, já natáhl plavky a dovesloval jsem ke břehu. Táta hartusil, proč už jsme zpět, že máme zaplacenou ještě čtvrthodinu. Blížilo se poledne a máma zjišťovala, co bychom chtěli k obědu a kdo půjde nakoupit nějakou baštu. Ségra řekla - „brácha je na řadě.“ A mě zašeptala - „hlavně nakup šprcky.“ Teda ve svých erotických představách jsem vyváděl leccos, ale co předváděla ségra nemělo obdoby. Zvedl jsem se a šel koupit veku, pití a šprcky. Naštěstí jsem se nemusel domlouvat, měli je hned u pokladny. Večer jsme už zalehli bez okolků jako manželé. Napřed poloha 69, potom ségra rozbalila jednu gumu, prozkoumala, jak se s ní pracuje a pak mi ji opatrně natáhla na penis.

„Tak a teď můžeš dělat co chceš,“ řekla, lehla na záda a roztáhla nohy, jak mohla nejvíc. Zaklekl jsem a pomalu ho do ní zasunul. Měl jsem strach, aby guma nesklouzla, ale držela dobře. Začal jsem přirážet co nejhlouběji, ségra vzdychala a já cítil, že poprvé budu stříkat uvnitř kundy. Když to na mě přišlo, bylo to fantastické, ale pořád jsem měl ten pocit, že mám gumu. Ségru jsem tentokrát neudělal. Ptala se: „Co je, dělala jsem něco špatně?“ „Ale ne,“ řekl jsem, „jenom mi vadí ta guma a to, že jsem tě neudělal.“ „Blázínku,“ řekla mi, „já přece nemusím mít orgasmus pokaždé a ta guma? No, doma si nasadím prášky a bude to bez problémů. Taky by se mi to líbilo víc bez gumy, ale nedá se nic dělat. Snad leda???“ „Co leda“ - řekl jsem. „No, jestlipak víš, že mám ještě jednu dírku, hned vedle kundičky, kam by to šlo nastříkat bez problémů.“

Ona myslí řiť, prdel, anál, nebo kdovíjak se tomu říká. No teda, strkat ho do prdele, do jejích hoven, to se mi moc nechtělo. „Neboj se, za konečníkem je část, kde hovínko není, a mimo to, byla jsem na velké, než jsme šli spát. Jestli chceš, tak to klidně zkus. Musíš, ale prcinku napřed pořádně promazat, aby klouzala a trošku ji napřed prsty roztáhnout.“ Když mě takhle uklidnila, řekl jsem si, že alespoň za pokus by to stálo. Na promazání měla jen krém na obličej, ale proč ne. Namazal jsem jí prcku a pomaličku zasunul ukazováček. Ségra měla prdelku sevřenou, ale tento odpor jsem překonal a začal prstem roztahovat dírku. Po chvilce prcka povolila a já zasunul ukazováček a prostředník a znovu zasunoval a vysunoval. Ségra tlumeně naříkala, ale povel k zastavení jsem nedostal. Když jsem cítil, že je dost roztažená i pro dva prsty, usoudil jsem, že je čas zkusit zasunout čuráka.

Podložil jsem ségřinu prdel polštářem, nohy jsem jí zvedl, roztáhl a požádal ji, ať si je pod koleny drží. Já jsem klekl před její nastavenou prcku a nasadil žalud na okraj análu. Pro jistotu jsem si jej ještě namazal krémem a pomalu začal tlačit. Šlo to ztuha, ségra měla konečník sevřený, ale tlačil jsem pořád. Cítil jsem, jak se konečník pomalu roztahuje a tře se o můj žalud. Ten pocit byl daleko lepší než při zasouvání do pochvy nebo do pusy. Ségra kňučela že to bolí, ale říkala abych opatrně pokračoval. Pořád jsem tlačil, až naráz jsem cítil, jak tam vklouznul žalud. Ségra vyjekla, ale já jsem věděl, že to nejhorší máme za sebou. Nechal jsem ji vydýchat a potom jsem pomalu tlačil dál, až jsem tam byl celý až po koule. Nechal jsem ségřinu prcku, aby si zvykla na ten cizí předmět v řiti a potom jsem začal pomalu vytahovat a znovu zasunovat, přičemž jsem zrychloval tempo.

Ségra držela svoje nohy a já jsem viděl, jak má prsty zaťaté, až ji bělely a jak se kouše do rtů. Rukama jsem jí začal masírovat prsy a bradavky. Anál měla daleko těsnější než pochvu, takže můj žalud byl masírován daleko intenzivněji. „Už to bude, už budu stříkat“ - poprvé to bude jako do kundy. Bude to bez gumy, šly na mě mrákoty, ještě, ještě, ještě, ještě jednou, už, už to do ní stříkám. Ani jsem nepostřehl, že těsně před mým vyvrcholením se udělala i ségra. Ležela jako strnulá, tlumeně chrčela. Pustila nohy a zkřížila je za mými zády. Držela si mě ve svém análu a pomalu nechávala doznít svůj orgasmus. Já už jsem byl taky hotov a cítil jsem, jak se mi penis scvrkává a sám pomalu vyklouzává ze ségřiny prcky. Když vyklouzl, ségra se obrátila na břicho a sevřela půlky, aby jí semeno nevyteklo roztaženým konečníkem ven.

Já jsem si prohlížel penis, jak to přežil - docela bez úhony, ani nebyl špinavý. Ségra mi vzala do dlaní pytlík a za pomalého masírování jsme oba usnuli. Celý zbytek dovolené byl na první pohled stejný, stereotypní, kdy to šlo, tehdy jsme se se ségrou milovali. Byla to ale nejkrásnější dovolená, kterou jsem zažil. Doma už to potom bylo jinačí. Lepší v tom, že ségra brala prášky a mohli jsme šoustat bez obav. Horší v tom, že máme každý svůj pokoj a spolu můžeme být jen, když naši nejsou doma.

Související povídky

Chorvatsko II.

Chorvatsko II.

Milionkrát jsem na obrázku viděl to, co se přede mnou ve světle baterky objevilo. Jenže dosud jen na obrázku. Tentokrát to bylo opravdové dámské přirození, nádherná kunda porostlá světlými chloupky, mezi kterými byla štěrbinka. Bohužel jak ležela na boku s jednou pokrčenou nohou, měla kundičku pevně sevřenou, zato jsem mohl v plné kráse vidět její zadeček.

Chorvatsko I.

Chorvatsko I.

A zase je to tady. Začaly prázdniny a ode mě a od ségry se čekalo velké nadšení nad plánovanou dovolenou v Chorvatsku. Byli jsme dvojčata, koncem roku nám bude sedmnáct. Už jsme si mysleli, že bychom s našima jet nemuseli, ale nebylo vyhnutí.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.