Banner
Banner

S kamarádem I.

Věděla jsem, že k tomu musí dojít. Poslední dobou jsme si spolu rozuměli víc než kdy předtím. Svěřoval se mi se vším. Nakonec to dopadlo tak, že se rozešli a já měla najednou větší naději... Chodili jsme spolu ven, psali si, byli prostě nejlepší kamarádi - do té doby, kdy mi řekl při mé nejoblíbenější písničce: „Miluju tě.“

S kamarádem I.

Nevím, jestli to bylo hladinou alkoholu v krvi, nebo to bylo myšleno vážně, ale ta dvě slova se mnou udělala divy. Podívala jsem se na něj a věděla jsem, že to chce stejně jako já. Chytil mě za ruku a od té doby všichni věděli, že patříme k sobě. Netajili jsme se s tím. Šel mě doprovodit - nešli jsme ale tou nejkratší cestou, ale hezky oklikou kolem hřbitova (fakt to bylo ale docela romantický). Vnímali jsme jen toho druhého, celou dobu se líbali a zkoumali se navzájem a cestu, která trvá deset minut, jsme šli tři hodiny. Z ničeho nic, jsem jen cítila, jak mě pokládá na svoji bundu rozprostřenou na zemi a sundává mi moje oblečení. Pořád mě líbal a já se nebránila, naopak jsem mu pomáhala. Líbal mě na krku, za tu chvíli zjistil, že se mi to tam obzvlášť líbí, pomalu sjel níž, na moje kozičky a věnoval se chvíli jedné, chvíli druhé. Moje bradavky začaly tuhnout a moje mušlička pomalu ale jistě vlhla.

Sjel jazykem k pupíku a pokračoval níž, ale narazil na lem kalhot. Zadíval se na mě zklamaným pohledem, očekávaje, že mu víc už nedovolím. Já ho ale chtěla. Mlčky jsem přikývla a v jeho očích jsem uviděla radost. Rozepnul pásek, knoflík a zip. Hlavou se sune výš, aby mě mohl políbit a ručkou zajíždí pod moje kalhoty. Prozatím mě dráždí jen přes kalhotky, ale i tak musí cítit, jak jsem vlhká a žádoucí. Můj dech je čím dál tím rychlejší a on zajíždí tlapkou pod kalhotky - dráždí mi poštěváček, jedním prstíkem zajíždí dovnitř mé kundičky a když zjišťuje, že to je málo přidává druhý, posléze třetí. Chvíli pokračuje, ale z ničeho nic toho nechává a já jsem zklamaná. To ale nevím, co ještě přijde.

Otáčí se svým penisem ke mně a já ho mám před sebou. Tu nádhernou kládu, která tak krásně trčí - jen zasunout. Rozmýšlím se, ale to už znova cítím, jak se věnuje mé mušličce. Je to tak krásné a chci mu to oplatit. Proto mu jeho chloubu olíznu, navlhčím a už si ho strkám do své tlamičky. Jakmile je tam, ujde mu stén. Když slyším, jak se mu to líbí, vlhnu čím dál tím víc... Chytnu si ho za zadek a opatrně, abych ho neporanila zuby, jezdím nahoru a dolů, hezky přirážím, jak jen to je možné. Líbí se mu to tak, že na mě zapomíná... Užívá si to. Mnu mu kouličky v jedné ruce a druhou rukou zajíždím na ono místo, mezi kouličkama a análkem... Najednou, ale toho nechávám a slyším sama sebe, jak říkám: „Chci tě.“

Dlouho neváhá a tohle přání mi splní. Jenže před tím mě ještě chvíli dráždí. Jednou rukou mi drží obě mé ruce a druhou si drží svůj penis, s kterým mi přejíždí přes vchod mé mušličky. Celou dobu se mi dívá do obličeje a vidí, jak si to užívám... Najednou přirazí tak mocně, že mi unikne slastný vzdech... Užívala jsem si, jak mě celou vyplňuje, jak ve mně rajtuje - ze začátku hezky pomalu a postupně s čím dál větší razancí... A v tom - jen říká, jak už bude. Ani nedořekl a já cítím, jak jeho chlouba pumpuje to nejcennější do mě a mě tím přivodí slastný pocit a mé tělo se protíná jak luk. Pak už jsme jen leželi vedle sebe a vzpamatovávali se. Domů mě musel skoro odnést, jak se mi klepaly nohy a jak jsem byla mátožná.

Související povídky

S kamarádem III.

S kamarádem III.

Ráno, když se probudím, kouká na mě tak nějak něžně. Takový pohled jsem u něj nikdy nezažila. Ale v tu chvíli se mi ten pohled moc zamlouval, protože byl plný příslibů... Došlo mi, že to, čemu jsme se včera smáli, už neplatí. Vždyť mi už nejsme jen kamarádi, ale chceme pokračovat v tom, kde jsme před pár týdny skončili.

S kamarádem II.

S kamarádem II.

Je to už pár pátků, co jsme se, říkejme mu Zdenek, rozešli. Já už měla jiného partnera, on měl jinou partnerku, ale stále jsme zůstávali kamarádi. Vlastně, jak jsme tak seděli nad pivkem a rekapitulovali náš vztah, shodli jsme se, že to vlastně bylo jen čistě kvůli sexu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.