Banner

S kamarádem III.

Ráno, když se probudím, kouká na mě tak nějak něžně. Takový pohled jsem u něj nikdy nezažila. Ale v tu chvíli se mi ten pohled moc zamlouval, protože byl plný příslibů... Došlo mi, že to, čemu jsme se včera smáli, už neplatí. Vždyť mi už nejsme jen kamarádi, ale chceme pokračovat v tom, kde jsme před pár týdny skončili.

S kamarádem III.

My chceme vztah. Usmála jsem se - ano, ta představa, že bych mohla mít vztah s tímhle sexuálním bohem se mi líbila. Proč ne - první sex už máme za sebou, teď je na řadě tzv. "chození". Celou tu dobu, kdy se na mě díval, držel mě za ruku a teď mě pohladil. Popřál mi dobré ráno a dostala jsem ten nejúžasnější polibek. Věděla jsem, že teď už je zbytečné si cokoliv nalhávat a že už jiného nemusím hledat - já už ho našla. A opět tu od něj byla ta dvě slůvka: „Miluju tě.“ Tetelila jsem se blahem a on to viděl a měl z toho očividně radost. Pak mi pošeptal, že tu jsme sami až do večera a podal mi tác se snídaní. Páni, tak takhle se o mě nestarala ani mamka, když jsem jako malá byla nemocná. Usmála jsem se na něj a pohladila ho, poškrábala za uchem, tak jak to má rád... Pohodlně jsem se usadila a začala snídat. Nabídla jsem mu, ale nechtěl.

Šel tedy dělat něco na zahradu, ale předtím mi řekl, ať se tam chovám jako doma. Proč ne, že?! Potom, co jsem se nasnídala a vykoupala, hodlám si zase zapálit. Jdu tedy na zahradu, ale tam vidím Zdenka, jak se sklání a něco kutí. Je horko a on je jen v kraťasích - jestli má něco pod nimi, zjistím za chvilku, říkám si a potichoučku se kradu k němu. Už od schůdků po něm vyloženě slintám - má krásné vypracované tělo a teď se na něm lesknou kapičky potu a to opálení. Svíjím se radostí, že tenhle klučík je jen a jen můj. Přiběhnu k němu a bafnu. Lekne se, ale než mě stačí ztrestat, uteču. On mi to ale jen tak nedaruje. Běhá za mnou po celé zahradě, v ruce hadici a z hadice stříká voda. Tričko i kalhotky, co jsem měla na sobě, jsou během chvíle mokré a je vidět i to, co by mělo být schováno. V tom mě ale doběhne a chytí do náruče. Cítím, jak polkne a vím, že toto malé dobrodružství s ním něco udělalo, jako se mnou.

Na nic nečeká a přitiskne mě ke kůlu od přístřešku. Nebráním se, i když vím, že před chvilkou si na vedlejší zahradě užívali sousedovic děti sluníčka, ale v tu chvíli mi je všechno jedno. Dneska se vykašle na jakoukoliv předehru a rovnou ze mě stáhne kalhotky a tričko mi vyhrne tak, aby viděl moje kozičky. Chci to stejně jako on, takže mu stáhnu kraťase a zjistím, že pod nimi nic nemá. Usměju se a podívám se mu do očí, užívám si, jak mi ručkou rejdí mezi nožkama a rozhodnu se, že mu to oplatím... Stačí mu ho jen pohladit a už trčí směrem ke mně... Takhle se mi to líbí... Na víc však nečekám, dám mu nohy kolem pasu a už si ho táhnu do sebe... Vychází mi vstříc a tvrdě přirazí, až jen heknu... Jsme tak sehraní, že během chvilky se dostaví náš vrchol, on zůstane ve mně a já se mu schoulím do náručí. Celé to ale zkazila dítka, která na nás koukají přes plot. Musím se smát - sebrali jsme jim iluze o čápovi a vráně poměrně v brzkém věku.

Související povídky

S kamarádem II.

S kamarádem II.

Je to už pár pátků, co jsme se, říkejme mu Zdenek, rozešli. Já už měla jiného partnera, on měl jinou partnerku, ale stále jsme zůstávali kamarádi. Vlastně, jak jsme tak seděli nad pivkem a rekapitulovali náš vztah, shodli jsme se, že to vlastně bylo jen čistě kvůli sexu.

S kamarádem I.

S kamarádem I.

Věděla jsem, že k tomu musí dojít. Poslední dobou jsme si spolu rozuměli víc než kdy předtím. Svěřoval se mi se vším. Nakonec to dopadlo tak, že se rozešli a já měla najednou větší naději... Chodili jsme spolu ven, psali si, byli prostě nejlepší kamarádi - do té doby, kdy mi řekl při mé nejoblíbenější písničce: „Miluju tě.“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.