Banner
Banner

S kamarádem II.

Je to už pár pátků, co jsme se, říkejme mu Zdenek, rozešli. Já už měla jiného partnera, on měl jinou partnerku, ale stále jsme zůstávali kamarádi. Vlastně, jak jsme tak seděli nad pivkem a rekapitulovali náš vztah, shodli jsme se, že to vlastně bylo jen čistě kvůli sexu.

S kamarádem II.

Společně jsme se zasmáli tomu, že bychom my dva spolu mohli mít normální vztah - ze začátku jen takovýto mazlení a pak možná časem i sex. Na to jsme si museli dát panáka. Postupem času a alkoholu v krvi na nás začala padat nostalgie. Oba jsme si totiž našli partnera, který byl v sexu opatrný a oboum nám sex scházel... Ani častá masturbace nám nepomáhala, jak jsme se navzájem tomu druhému svěřili... Ani nevím, jak k tomu došlo, ale už jsme stáli u baru a platili vypitá pivka, panáky a brambůrky. I když jsme měli domluvený sraz s ostatními, touha přece jen zvítězila. Než jsem si uvědomila, co dělám, už jsem ležela bez trička na té úžasné Zdeňkově posteli a lákala ho k sobě. Chvíli na mě koukal, že neví, o co mi jde, ale v jeho očích byly plamínky, které vesele poskakovaly. Pak se ale otočil ke dveřím a odešel.

Zmateně jsem ležela na posteli a koukala - hodnou chvíli se nevracel, tak jsem si otevřela okno, sedla na parapet a zapálila si svoji tradiční cigaretku u něj - tak jak jsem byla zvyklá. Když už jsem dokouřila a z parapetu chtěla dolů, najednou mě chytil a šeptal: „zůstaň tam.“ Nechápala jsem, jak mohl tak potichu a nepozorovaně přijít. Chvíli jsme tak zůstali, já seděla a on stál za mnou, držel mě a tiskl se na mě. Sem tam mě políbil - jemně a přitom toužebně. Z ničeho nic mě ale chytne - hezky ruce pod ruce a drží mi pokrčené nohy pod koleny - a nese mě na postel. "Konečně," napadá mě a usmívám se a třepu nedočkavostí. Něco je ale jinak. Nesvítí obvyklá romantická lampička - místo toho je všude tma, ale díky svítícímu měsíci je vidět, že na posteli jsou provazy. Provazy, ke kterým jsem ho tak strašně přemlouvala, strašně mě to láká vyzkoušet a tak najednou je přinesl a hodlá to uskutečnit.

Mezitím co mě líbá, tak mě i svleče. Vůbec se nebráním a až když mě přivazuje, mi dochází, že on je stále oblečený. Jemu taky, ale sundá si jen tričko, abych se mohla pokochat pohledem na jeho vypracovaný hrudník. Jak mi scházel. Sklání se ke mně a já cítím jeho dech, rychlejší než kdy jindy. Zamrazí mě... Zavřu oči a chci si užívat to, co přijde. Vím, že se mám na co těšit - přece jenom zná mě a ví, co může a co nemůže, co se mi líbí a co nelíbí. V tom začíná úžasný maraton - líbá mě, hladí a už při tom jen teču. Už jen představa, že vedle v pokoji spí jeho rodiče, mě nenechává chladnou. I když se musím hodně přemáhat, tak nahlas nevzdychám... Ležím nahá, přivázaná k posteli a nade mnou se sklání ten nejúžasnější kluk v sexu. Napíná mě - dotýká se mého celého těla, jen mé mušličce se vyhýbá, jako by se bál. Mačká mi kozičky a přitom mi jazykem rejdí v pupíku. Já chci ale, aby sjel níž.

Šeptám to do ticha a do tmy, ale on ne. Jakmile to vyslovím, všeho nechá a jen se mi dívá do očí. Je to k nevydržení, ale naštěstí je to on, kdo podlehne. Znova mě líbá, rukou jezdí po celém těle a najednou se dlaní dotkne mé mušličky. Musím se kousat do rtů až mi teče krev, ale on ji poctivě slíbává a přitom ví, jaké blaho mi způsobuje. Ruku stále na mé mušličce, jazyk pomalu se pohybující od ňader níž. Polévá mě horko, když cítím, že už zbývá jen pár centimetrů a on bude tváří v tvář mému pokladu. Instinktivně se snažím roztáhnout nohy co to jde, ale kvůli provazům to moc není. Nevadí. V tom cítím jeho jazyk na mé kundičce. Neudržím se a už sténám nahlas. Rejdí v ní jazykem, tiskne mi jazyk na poštěváček a najednou zasune prstík dovnitř, pak druhý.

Zezačátku s nimi nic neděla, ale pak rozjíždí svojí skvělou hru prstokladu a mě přivodí orgasmus. Propínám se a mám sto chutí provazy přetrhnout a jeho hlavu si rukama tisknout k mému klínu. Nechá to celé odeznít, rozváže mi nohy a já je pokrčím. V tom už na mě leží, ale pořád mě dráždí. Jednou rukou se lehce nadzvedává a druhou si drží svůj poklad, který už vysvobodil z těch těsných kalhot a trenýrek. Už ho v sobě chci cítit, ale on jen jezdí přes moji mušličku a trápí mě. Nevydrží a zajede - je to nádhera. Ale donutí mě se přetočit a kleknout. Zajede do mě znova, drží mě za boky a v šíleném tempu dospějeme k orgasmu oba. Cítím, jak do mě pumpuje, to nejcennější, co má a jsem blahem bez sebe. Nakonec mě odváže a v náručí mu usínám...

Související povídky

S kamarádem III.

S kamarádem III.

Ráno, když se probudím, kouká na mě tak nějak něžně. Takový pohled jsem u něj nikdy nezažila. Ale v tu chvíli se mi ten pohled moc zamlouval, protože byl plný příslibů... Došlo mi, že to, čemu jsme se včera smáli, už neplatí. Vždyť mi už nejsme jen kamarádi, ale chceme pokračovat v tom, kde jsme před pár týdny skončili.

S kamarádem I.

S kamarádem I.

Věděla jsem, že k tomu musí dojít. Poslední dobou jsme si spolu rozuměli víc než kdy předtím. Svěřoval se mi se vším. Nakonec to dopadlo tak, že se rozešli a já měla najednou větší naději... Chodili jsme spolu ven, psali si, byli prostě nejlepší kamarádi - do té doby, kdy mi řekl při mé nejoblíbenější písničce: „Miluju tě.“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.