Banner

Mika u pána 1

Jmenuji se Mika. Máma je Češka a otec se sem před 25 lety přestěhoval z Vietnamu. Jsem studentka a potřebuju se dostat do anglicky mluvícího okolí, jenže naši na to nemají peníze, tak zatím studuju v Česku. Ve škole patřím mezi naprosté špice, co se týče učení, ale nejsem taková ta šprtka, co se neumí bavit i jinak. Nejsem už panna.

Mika u pána 1

Konečně už skončilo vyučování. Šla jsem jako obvykle, přes park a opuštěnou ulicí, domů. Vedle mě zastavila dodávka, z ní vyskočil chlap, chytil mě a vtáhl dovnitř. Jediný, na co si ještě pamatuju, byl příšerný zápach. Když jsem se vzbudila, letěla jsem soukromým letadlem. Pomalu jsem se začala rozkoukávat. Po pár minutách ke mně přišla letuška. Anglicky mi oznámila, že jsem spala celkem dlouho, ale že bych se měla připoutat, protože budeme přistávat. Udělala jsem, co řekla a koukla se dolů a viděla jsem nádherný ostrov. Letuška, vidíc můj zadumaný výraz, mě informovala, že to je soukromý ostrov velmi bohatého pána a tam právě jsem očekávaná. Letadlo dosedlo a mě jemně chytil nějakej bodyguard za paži a doprovodil mě do limuzíny. Cesta na panství mi rychle utekla.

Všichni kolem se domlouvali anglicky, ale naštěstí jsem jim rozuměla. Jakmile jsme dojeli, byla jsem uvedena do velkého sálu, kde už na mě čekal muž kolem pětačtyřicítky. „Vítej!“ řekl mi, „všechno ti vysvětlím, ale ne tady. Pojď za mnou.“ Šla jsem poslušně za ním, protože jsem byla strašně zvědavá, ale taky jsem měla strach, co se mnou bude. Došli jsem do jeho kanceláře. „Posaď se.“ Řekl mi, jakmile se za námi zavřely automaticky dveře. Posadila jsem se. Podal mi vodu. „Jsem pánem celého tohoto ostrova a nechal jsem tě sem přivézt. Tvým rodičům jsem řekl, že jedeš na studium, kde se naučíš perfektně anglicky, i když mi skvěle rozumíš, přece jen to chce praxi. Ale tohle není pravý důvod, proč jsi tady. Jestli se ti tady bude nebo nebude líbit záleží jen na tom, jak se budeš chovat. Víš, že jsme na ostrově a odsud se nedostaneš, dokud ti to já nedovolím. Já mám patnácti letého syna, ale on se nechce moc učit. Jak už víme, tobě jde učení skvěle a tvá postava je skvělá, pro tuto roli.“

Cože? Kam tím míří? Postavu mám skvělou, to vím. Mám velká pevná prsa, něco mezi trojkou a čtyřkou, plochá břicho, štíhlé ruce i nohy a zadeček k nakousnutí. Pěkně kulatý. „Nejsi už panna, takže je to dobrý.“ „Jak tohle víte?“ vykřikla jsem. „Když jsi spala, tak jsme udělali prohlídku.“ Odpověděl s naprostým klidem. „Vrátíme se k tomu, u čeho jsme skončili. Takže co od tebe očekávám. To je zcela prosté a jednoduché. Budeš doučovat mého syna, a když to bude dělat dobře, tak mu taky uděláš dobře, necháš se od něj osahávat. Někdy se oblíkneš do velmi složitého kompletu a on tě z něj bude muset dostat nebo najít klíč. Pak ho patřičně odměníš, ale teď musíme zjistit, jak moc jsi poddajná, aby s tebou syn neměl potíž. Nejprve si to rozdáš se mnou a pak se uvidí, jak moc budu spokojený, protože u nás se s klidem mučí a třeba i zabíjí, když někdo neposlouchá. O vysvětlení se už postaráme. Nebyla bys první.“

Panebože! Co budu dělat! Sex je mi velmi příjemný. Už si ani nepamatuju, s kolika už jsem spala. Ale vyspat se s úplně cizím chlapem není moc lákavý. Jenže taky nechci umřít. Asi se mu poddám. Uvidíme. Stále jsem na sobě měla svoji školní uniformu. On pomalu vstal a šel ke mně. Stoupl si za mě, odhrnul mi vlasy ze zátylku a začal mě tam líbat. Naskočila mi husí kůže, jak to bylo příjemný a vzrušující. Jeho ruce pomalu putovali od ramen k mým knoflíčkům na košili. Kravatu jsem neměla. Rozepínal jeden knoflík za druhým. Vzal oba konce rukávů a táhl dolů. Už jsem tam seděla jen v sukni, kalhotkách a podprsence. Rukama mi jezdil po těle, postavil si mě a sundal mi sukni. Byla jsem moc vzrušená a dost jsem tekla. „Senzace,“ pronesl, když si mě celou prohlédl. „Uvidíme, jak moc dobře umíš šukat a pak bych tě dal synovi. Má zítra narozeniny.“

Čekala jsem, že mě zavede někam, kde je postel, ale my jsme zůstali v kanceláři. Rychlostí blesku mě zbavil podprsenky a teďkom poprvé si začal hrát s mými kozičkami. Vzdychala jsem slastí. Dole byla naprostá potopa. Stoupl si přede mě, kozičky mi začal hladit, laskat a sát. Najednou přestal, sundal mi kalhotky a velmi se divil, že nejsem oholená. „Než tě dám synovi, tak tě musím oholit. On je ještě panic, takže opatrně, ale jistě viděl spoustu filmů a časopisů, jenže praxe žádná. Rozkroč se a nohy dej co nejdál od sebe.“ Udělala jsem, co řekl. Napřed mě políbil a pak mi moji kočičku začal lízat. Měl ten nejhbitější jazyk, jaký jsem zatím v sobě měla. Přestal s lízáním a strčil mi tam hned dva prsty. Prstil mě velmi dobře. Druhou rukou se zaměřil na moji kakaovou dírku a pomalu mi ji roztahoval. Jasně jsem viděla na jeho poklopci, jak je vzrušenej.

Konečně si ho rozepl a vysvobodil svůj klacek. Byl monstrózní. Hned jsem na něj dostala chuť. Už jsem ho chtěla mít v jakékoliv dírce. On se rozhodl pro kundičku. Nasadil ho na vchod do mé svatyně a silně přirazil. Projela mnou vlna vzrušení. Silně přirážel a já jsem mu vycházela vstříc zadečkem. Až se do mě vystříkal, vytáhl svůj, stále stojící, úd. „To je super. Ty jsi ta nejlepší, se kterou jsem mrdal. Jsi připravená, abych tě představil synovi.“ Po jeho druhém výstřiku a mém asi třetím orgasmu, jsem mu ho ještě vykouřila, kdy mi nastříkal do pusinky jeho sperma. Nakonec jsem mu jeho ptáka ještě dokonale vyčistila. Oblékla jsem se, ten bodyguard, co mě vyzvedl na letišti, mě odvedl do mého pokoje. Ukázal mi, kde je koupelna a řekl mi, že se nesmím ukazovat a vycházet z pokoje, aby mě náhodou neviděl mladý pán.

Jakmile se za ním zavřely dveře, vklouzla jsem do vany o velikosti menšího kulatého rodinného stolu a dopřála si horkou lázeň. Večeři mi taky přinesl ten samý chlap a taky se mi konečně představil. Jmenuje se Tod. Najedla jsem se a brzo jsem usnula. Ráno mě vzbudil Tod. „Tady jsou vaše šaty na večer. Pán vám vzkazuje, že si s vámi včera krásně zašukal a že si to zopakujete. Donesl jsem vám nějaké časopisy a knihy mladého pána, aby jste se mohla podívat, co s ním budete probírat za učivo. A tady je snídaně. Stále platí včerejší zákaz vycházení. Pak vám přinesu oběd a večeřet budete až na večírku.“ Po těch slovech odešel. Strašně mě překvapilo, že ví o té včerejší mrdačce. Pán mu asi hodně věří. Zbytek dne jsem pročetla. Až přišel večer, vešel Tod do pokoje a sdělil mi, že se mám připravit. Oblékla jsem se, v koupelně jsem našla nějaké šminky, tak jsem se taky namalovala.

Přišel pro mě Tod a zavedl mě na velké schodiště vedoucí do haly. Všichni utichli a já jsem pomalu scházela schody oděna do večerní róby, zvýrazňujíc moje křivky. „Synu, tohle je tvoje nová učitelka. Přátelé přivítejte Miku.“ Když jsme se pořádně rozhlídla, neviděla jsem jedinou ženu v mém věku. Byly tu samé čtyřicátnice. Žádný z mužů neměl dceru. Se všema jsem se přivítala. Někteří mladíci byli v mém věku, ale jinak byli všichni mladší. S každým jsem se musela políbit. Některý polibek byl velmi malý, jiný zase francouzák. Mladý pán na mně mohl oči nechat. Dlouho jsem byla v jejich společnost.

Večer jsem si před spaním dočetla zbytek, abych se mohla už zítra s mladým pánem učit. Ještě před tím, než jsem usnula, mě přišel navštívit pán. „Zítra se s ním už začneš učit. Já ho obeznámím se všemi podrobnostmi. S tím, co smí a co ne. Ty se s ním budeš učit matiku a češtinu. Musíš si nechat všechno líbit, jasný?“ Celou dobu, co mi to povídal, mě hladil přes průhlednou košilku, jež jsem našla spolu s mnoha dalšími šaty ve skříni, po prsou. „Ráno ti ještě připravím obleček a v něm už se půjdeš nasnídat do jídelny, kam tě dovede Tod.“ Naposledy mi jemně stiskl bradavku a odešel. Já jsem se musela dodělat, tak jsem si tam strčila dva prsty. Usnula jsem plná slasti.

Související povídky

Mika u pána 6

Mika u pána 6

Ráno probíhalo jako obvykle. Vzbudila jsem se, vysprchovala se, oholila, oblékla se a šla na snídani. „Zlato, dneska se s námi budou učit i moji kámoši. Doletí před obědem a odlítat budou po večeři. Takže, do oběda máš volno, ale po obědě se budeme učit všichni. Probereme jen matiku. Doletí dva. Vezmi si na sebe něco sexy, puso.“ Oznámil mi mladý pán při snídani.

Mika u pána 5

Mika u pána 5

Dneska je mladý pán u své matky. Takže žádné učení. Já mám volno. Je krásný den, asi se půjdu opalovat. Vzala jsem si na sebe plavky na zavázky, ručník a opalovací krém a vyšla na zahradu. Lehla jsem si k bazénu. Dlouho jsem jen tak lenošila, pak jsem se rozhodla si zaplavat. Skočila jsem krásnou šipku do vody a dlouho jsem plavala. Zcela vyčerpaná jsem vylezla z vody na sluníčko.

Mika u pána 4

Mika u pána 4

Já jsem si lehla do vany, kde jsem taky usnula. Vzbudil mě až pocit zimy. Rychle jsem na sebe pustila ještě teplou vodu ze sprchy a zabalená v ručníku jsem šla ke skříni. Vybrala jsem si mini šatičky na ramínkách a tanga. Na podprsenku jsem se vybodla. Šaty krásně zvýrazňovaly poje velká prsa, štíhlý pas a prdelku k nakousnutí. Taky končili pár milimetrů pod ní.

Mika u pána 3

Mika u pána 3

Každý den probíhal stejně. S mladým pánem jsem se učila, všechno mu podrobně vysvětlovala, a když chtěl, tak jsme si pořádně zašukali. Počítal příklad a druhou rukou mi šmejdil po bradavce, nebo jsem mu ho chvílemi cumlala, taky jsme měli přestávky.

Mika u pána 2

Mika u pána 2

Zase mě vzbudil Tod. Když jsme uviděla, do čeho se to mám dostat, Tod mi nabídl pomoc. Chvíli jsem váhala, ale když mu věří pán, tak já bych měla taky, a tak jsem souhlasila. Šla jsem se vysprchovat, ještě jsem se oholila a úplně nahá jsem se vrátila. Tod mi pomohl do oblečku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.