Banner
Banner

Mika u pána 2

Zase mě vzbudil Tod. Když jsme uviděla, do čeho se to mám dostat, Tod mi nabídl pomoc. Chvíli jsem váhala, ale když mu věří pán, tak já bych měla taky, a tak jsem souhlasila. Šla jsem se vysprchovat, ještě jsem se oholila a úplně nahá jsem se vrátila. Tod mi pomohl do oblečku.

Mika u pána 2

Tam byla spousta popruhů, které se nakonec všechny zamkly na několik zámků. Od každého zámku byl jiný klíč. Tod se mě dotýkal na kozičkách, na buchtičce i na zadečku, ale jen nepatrně. Vyspíme se. „Mladý pán najde vždy hádanku a na jejím konci bude klíč k zámku. Jeden zámek znamená jeden popruh dolů. Vy mu vždycky přečtete hádanku a na konci bude i řešení, na které musí přijít. Vy mu můžete pomoct, ale nesmíte mu to říct jistě.“ Domluvil a zavedl mě na snídani, kde už čekal mladý pán. Málem mu vypadli oči, když mě uviděl. Tod mi dal první hádanku. Najedli jsme se a já mu přečetla první hádanku a v duchu jsem si dočetla řešení. První byla lehká. Následovala jsem svého mladého pána. První řešení našel velmi rychle, rozepl jeden zámek a sundal mi první popruh.

Odhalila se mu část mé pravé bradavka. To ho uvedlo do varu, ale nic neudělal. Podal mi zadání, jež jsem mu přečetla. Takhle jsme pokračovali dlouho a hádanky byly stále těžší. Poslední hádanka nás zavedla do jeho pokoje. Stála jsem proti němu zcela nahá. Přistoupila jsem k němu a začala ho vášnivě líbat. Mé polibky opětoval. Líbat umí skvěle, a pak, že praxe žádná!!! HA! Možná přece jen s nikým nic neměl, protože pochybuju, že by to dělal s chlapem, ale já jsem tady jediná žena. Jeho matka je na jiným ostrově. Moc se spolu nevídají. Pomalu jsem mu začala sundávat košili, pak jsem přešla i na kalhoty. Už přede mnou stál jen ve spodkách, na kterých se rýsovala pěkná boule. Je velmi vzrušený. Velice pomalu jsem mu začala sundávat i ten poslední kousek oblečení. Vykoukl na mě jeho ocas, na jeho věk velmi vyspělý. Téměř dosahoval rozměrů jeho otce.

Viděla jsem mu na očích, co chce. Vzala jsem toho jeho velkého klacka a začala jsem s honěním. Slastí přivíral oči. Strčila jsem si ho do úst a sála. Kouřila jsem mu ho velmi pečlivě. V údu mu zacukalo a moje pusa se zalila slastnou tekutinou, jež jsem se snažila všecku spolykat, ale bylo jí mnoho. Koutky úst mi to teklo ven. Olízla jsem si rty a položila se na postel. Přivolala jsem ho k sobě, a když došel k posteli, začal si mě prohlížet. Jeho zkoumavý pohled mě strašně vzrušoval. Posadil se na kraj postele, ale dál nevěděl, co by měl dělat. Rozhodla jsem se mu napovědět. Chytila jsem jeho ruku a pomalu ji táhla po posteli až ke svému tělu, kde jsem ji položila na levý prs. Druhou ruku jsem si dala na pravé prso a začala si ho hladit, mačkat, a protože mám prsa dost velká, jsem si začala cucat bradavku. Mladý pán byl učenlivý, takže za chvíli mi už zpracovával oba prsy naráz. Jednu bradavku cumlal a tu druhou třel mezi prsty.

Jemně jsem pokynula hlavou dolů a on mi jel jazykem po bříšku až k mé kočičce. Podíval se na mě a na moje kývnutí mi ji začal vylizovat. Jeho jazyk objevil klitoris a při zjištění, že když mi líže zrovna toto mi působí velikou slast, se tomu věnoval. Je velmi učenlivý. Dál, už bez mých pokynů, mi tam začal pomalu zasouvat prsty. Nejdřív jeden pak i dva. Jeho prstění bylo skvělé. Už jsem to nemohla vydržet. „Strč mi tam už toho čuráka!!!“ Pomohla jsem mu ho nasměrovat. Jak ucítil, že je uvnitř, přirazil. Vystříkal se do mě a pak na mě lehl vysílením. Vůbec se mu nedivým. Byl to naprostý zelenáč. Vylezla jsem z pod něj, otevřela dveře do koupelny a šla se vysprchovat. Rychle jsem se vysprchovala a zabalená do ručníku jsem vyšla z jeho pokoje. Už jsem se v jejich velkém domě vcelku orientovala, teda jen v prvním patře, takže jsem našla cestu do svého pokoje téměř bez potíží. Ručník jsem shodila, natáhla na sebe košilku, která byla naprosto průsvitná a končila mi těsně pod zadečkem a šla spát.

Související povídky

Mika u pána 3

Mika u pána 3

Každý den probíhal stejně. S mladým pánem jsem se učila, všechno mu podrobně vysvětlovala, a když chtěl, tak jsme si pořádně zašukali. Počítal příklad a druhou rukou mi šmejdil po bradavce, nebo jsem mu ho chvílemi cumlala, taky jsme měli přestávky.

Mika u pána 1

Mika u pána 1

Jmenuji se Mika. Máma je Češka a otec se sem před 25 lety přestěhoval z Vietnamu. Jsem studentka a potřebuju se dostat do anglicky mluvícího okolí, jenže naši na to nemají peníze, tak zatím studuju v Česku. Ve škole patřím mezi naprosté špice, co se týče učení, ale nejsem taková ta šprtka, co se neumí bavit i jinak. Nejsem už panna.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.