Banner

Mika u pána 3

Každý den probíhal stejně. S mladým pánem jsem se učila, všechno mu podrobně vysvětlovala, a když chtěl, tak jsme si pořádně zašukali. Počítal příklad a druhou rukou mi šmejdil po bradavce, nebo jsem mu ho chvílemi cumlala, taky jsme měli přestávky.

Mika u pána 3

Asi o týden později jsem si zamrdala s někým jiným než s mladý nebo starším pánem. Moc lidí jsem neznala, vlastně jen pět. Pána, mladýho pána, Toda, kuchaře a zahradníka. Ráno jsem se vzbudila dost brzo, vykoupala jsem se a nechala jsem se oschnout, když jsem měla tolik času do snídaně. Nahá jsem stála u okna, koukala na zahradu, kde nikdo nebyl. Najednou se za mnou objevil Tod. Vůbec jsem ho nečekala, a tak mě překvapil. „Jak to, že jste tak brzo vzhůru?“ zeptal se. „Normálně se budíte až o hodinu později.“ To snad není pravda!!! On mě sleduje, když spím!!! Spím velmi tvrdě, takže ani nevím, jestli se mě někdo dotýká nebo ne. Stál těsně u mě a já jsem jasně cítila jeho horký dech na svém zátylku. Voněl peprmintem. Vypadalo to, jako by bojoval sám se sebou, jestli mě má pohladit po prdelce nebo ne.

Jeho ruka mě plácla přes zadek a pomalu mi ho hnětla. Druhá ruka se nenechala zahanbit a přidala se. Jeho dotyky mě dováděli k šílenství. Sáhla jsem dozadu a nahmatala jeho poklopec. Jemně jsem rukou přejížděla po látce a živě si představovala, co se děje pod ní. Cítila jsem, jak se látka pomalu, ale jistě zvedá. Už jsem to nemohla vydržet. Vysvobodila jsem jeho ptáčka z klícky. Nebyl nejdelší, ale co mu chybělo na délce, dohnal šířkou. Nevím, jestli se do mě vleze takovej klace, ale rozhodně to chci vyzkoušet. Přestal zpracovávat můj zadeček a přesunul se na prsa a dokonale zvedlý a tvrdý bradavky. Po chvíli si mě otočil, vzal mě do náruče a položil na postel. Svlékl se taky do naha a hned zalehl mezi moje nohy. Můžu říct, že byl skoro tak dobrý v lízání, jako pán. Byla jsem dokonale připravená na zasunutí, ale on se k tomu nějak neměl.

Hlasitě jsem vzdychla a konečně pochopil a vrazil mi ho tam hned na poprvé. Cítila jsem, jak si jeho ztopořený úd razí cestu do mého nitra. Bylo to úžasné. Tvrdě přirážel a já mu vycházela vstříc zadečkem. Položil se na mě a cumlal mi bradavku, druhou svíral mezi prsty. Projela mnou vlna napětí a už jsem se svíjela v orgasmu. Stahování mé kundičky dohnalo i mého milovníka k výstřiku. Tod se ze mě vyčerpaně svalil a dlouho jsme leželi v posteli. Zvedla jsem se a šla do koupelny napustit si vanu. Jak jsem byla opřená a natahovala jsme se pro pěnu, abych mladému pánovi krásně voněla, přišel neslyšně Tod a vrazil mi ho přímo ho kundičky. Přepadla jsem přes okraj vany, a tak jsem se mu krásně vypla.

Šukal mě teď tvrději něž předtím na posteli, asi mu došlo, že vydržím všechno a taky všechno mám ráda. Jednou rukou vypl vodu, abych se neutopila, ale pořád ve mně řádil. Namočil si dva prsty ve vodě a začal mi je šroubovat do zadečku. Obvod konečníku se stále zvětšoval. Vystříkal se do mě, ale jeho úd byl stále v pozoru, tak mi ho jednoduše pomalu zasouval do zadečku. Když tam skončila polovina jeho ocasu, silně přirazil a už jsem ho tam měla až po kořen. Hekala jsem blahem. Po jeho dalším výstřiku a mém několikátém orgasmu ho ze mě vytáhl a strčil mi ho do pusy na očištění. Pak se mi ještě jednou vystříkal do pusy a bez jediného slova odešel.

Související povídky

Mika u pána 6

Mika u pána 6

Ráno probíhalo jako obvykle. Vzbudila jsem se, vysprchovala se, oholila, oblékla se a šla na snídani. „Zlato, dneska se s námi budou učit i moji kámoši. Doletí před obědem a odlítat budou po večeři. Takže, do oběda máš volno, ale po obědě se budeme učit všichni. Probereme jen matiku. Doletí dva. Vezmi si na sebe něco sexy, puso.“ Oznámil mi mladý pán při snídani.

Mika u pána 5

Mika u pána 5

Dneska je mladý pán u své matky. Takže žádné učení. Já mám volno. Je krásný den, asi se půjdu opalovat. Vzala jsem si na sebe plavky na zavázky, ručník a opalovací krém a vyšla na zahradu. Lehla jsem si k bazénu. Dlouho jsem jen tak lenošila, pak jsem se rozhodla si zaplavat. Skočila jsem krásnou šipku do vody a dlouho jsem plavala. Zcela vyčerpaná jsem vylezla z vody na sluníčko.

Mika u pána 4

Mika u pána 4

Já jsem si lehla do vany, kde jsem taky usnula. Vzbudil mě až pocit zimy. Rychle jsem na sebe pustila ještě teplou vodu ze sprchy a zabalená v ručníku jsem šla ke skříni. Vybrala jsem si mini šatičky na ramínkách a tanga. Na podprsenku jsem se vybodla. Šaty krásně zvýrazňovaly poje velká prsa, štíhlý pas a prdelku k nakousnutí. Taky končili pár milimetrů pod ní.

Mika u pána 2

Mika u pána 2

Zase mě vzbudil Tod. Když jsme uviděla, do čeho se to mám dostat, Tod mi nabídl pomoc. Chvíli jsem váhala, ale když mu věří pán, tak já bych měla taky, a tak jsem souhlasila. Šla jsem se vysprchovat, ještě jsem se oholila a úplně nahá jsem se vrátila. Tod mi pomohl do oblečku.

Mika u pána 1

Mika u pána 1

Jmenuji se Mika. Máma je Češka a otec se sem před 25 lety přestěhoval z Vietnamu. Jsem studentka a potřebuju se dostat do anglicky mluvícího okolí, jenže naši na to nemají peníze, tak zatím studuju v Česku. Ve škole patřím mezi naprosté špice, co se týče učení, ale nejsem taková ta šprtka, co se neumí bavit i jinak. Nejsem už panna.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.