Banner

Mika u pána 5

Dneska je mladý pán u své matky. Takže žádné učení. Já mám volno. Je krásný den, asi se půjdu opalovat. Vzala jsem si na sebe plavky na zavázky, ručník a opalovací krém a vyšla na zahradu. Lehla jsem si k bazénu. Dlouho jsem jen tak lenošila, pak jsem se rozhodla si zaplavat. Skočila jsem krásnou šipku do vody a dlouho jsem plavala. Zcela vyčerpaná jsem vylezla z vody na sluníčko.

Mika u pána 5

Počkala jsem, až úplně oschnu z jedné strany, pak jsem se přesunula na druhé lehátka a to první jsem nechala s ručníkem uschnout. Až teď jsem si všimla, že mě celou dobu pozoroval zahradník, jenž stále zastřihával jeden keř. Rychle jsem dělala, jakože jsem si ho všimla až teď. Zvedla jsem se na lokty. „Hej pane zahradníku!!! Mohl by jste jít sem, prosím?“ zavolala jsem na něj. Odložil nůžky a šel. „Mohu pro vás, slečno, něco udělat? Cokoliv. Jsem vám k službám.“ řekl, když došel až ke mně. „Mohl by jste mi namazat záda, prosím? Celé, a když už budete v tom, tak se zaměřte i na nohy,“ řekla jsem a podala mu krém. Uložila jsem se pohodlně na lehátku, ruce podél těla a nohy mírně od sebe. Nabral si trochu krému a vmasírovával mi ho do pokožky. Na nic se neptal a rozvázal mi vršek od plavek, aby se mu to lépe nanášelo. Když jsem měla natřená záda, přesunul se na nohy. Pod jeho doteky jsem vlhla. Už to muselo být vidět, ale zahradník pořád dělal, jako by nic.

„Smím vám namazat i předek?“ zeptal se. Nebyla jsem proti, tak jsem se otočila na záda. Ale jak jsem měla rozvázané plavky, vykoukl kousek mé pravé bradavky. Tohle byla poslední kapka k jeho spokojenosti. Jasně jsem viděla jeho bouli na kalhotách. Snažil se dál dělat jako by nic, ale mě nedostane. Když viděl, že mu tu jeho hru nebaštím, sundal mi vršek plavek dolů a zase potíral mé tělo ochranou před sluncem. Spodek přešel a pustil se do nožiček. Natřel je skvěle. Pak se zvedl. „Skočím si pro plavky a pak si můžeme zaplavat,“ řekl a odešel. Za chvíli se vrátil převlečený do kraťasových plavek. Stále jsem ležela na zádech, nahoře bez. Krém už zaschl a já byla strašně rozpálená. Zvedla jsem se a tak, jak jsem byla, jsem skočila do bazénu. Jestli se ptáte jak to, že nás nikdo neviděl a neuvidí, na to existuje snadné vysvětlení. Tady na panství jsou dva bazény. Jeden na očích všem a druhý schovaný, ale stejně velký a skvělý.

Moc jsem neplavala, protože jsem se nechtěla unavit. Zahradník za chvíli skočil za mnou. Připlaval až ke mně a stále kolem mě plaval. Jeho pohled se mi zařezával do prsou. Doplavali jsme do hloubky, kde dosáhneme a nemusíme stát na špičkách. Přišel ke mně a dotkl se mých prsou. Ponořil se a moji bradavku vzal do pusy. Maličko ji pocucal, ale kvůli nedostatku vzduchu se vynořil. Chytil mě za ruku a přitáhl si mě k sobě tak, abych k němu stála zády. Pustil moji ruku, ale místo toho chytil moje kozičky. Moje ruka taky nezahálela a přesunula se na jeho poklopec. Jedna ruka stále zpracovávala moji bradavku, ale ta druhá se přesunula o něco níž. Nejdříve byla na zadečku, ale pak se chtěla podívat pod plavky. Na průzkum poslala jen dva prsty, ale zato našly svůj cíl rychle a dokonale. Jako na povel obě ruce přestaly v rozdělané činnosti a rozvázaly druhý díl plavek. Ten vyplaval na hladinu a někam se schoval. Toho jsme využila i já a pod vodou jsem mu stáhla plavky, které následovaly ty moje.

Vynořila jsem se a oba jsme připlavali ke kraji bazénu. Chytla jsem se rantlu a zahradník si stoupl za mě a už cpal svého klacka dovnitř. Držela jsem se okraje bazénu, abychom neodplavali, zároveň jsem mu vycházela vstříc a doprovázela ho vzdechy. Po jeho výstřiku jsme se přesunuli do menší hloubky, kde mi voda sahala pod prsa. Zahradník toho využil a chytil se prsou. Držíc se za ně, mě vedl stále do menší hloubky, až mi voda sahala do půli lýtek. Klekla jsem si na kolena, ruce jsem položila na dno bazénu a vyšpulila na něj zadeček. Přiskočil ke mně a zasunul ho až po kořen. Takhle jsme chvíli šukali. Několikrát jsem mu ho ještě vykouřila a on si vyzkoušel i můj análek. Naprosto unaveně jsem doplavala ke schodkům a plácla s sebou na lehátko.

Související povídky

Mika u pána 4

Mika u pána 4

Já jsem si lehla do vany, kde jsem taky usnula. Vzbudil mě až pocit zimy. Rychle jsem na sebe pustila ještě teplou vodu ze sprchy a zabalená v ručníku jsem šla ke skříni. Vybrala jsem si mini šatičky na ramínkách a tanga. Na podprsenku jsem se vybodla. Šaty krásně zvýrazňovaly poje velká prsa, štíhlý pas a prdelku k nakousnutí. Taky končili pár milimetrů pod ní.

Mika u pána 3

Mika u pána 3

Každý den probíhal stejně. S mladým pánem jsem se učila, všechno mu podrobně vysvětlovala, a když chtěl, tak jsme si pořádně zašukali. Počítal příklad a druhou rukou mi šmejdil po bradavce, nebo jsem mu ho chvílemi cumlala, taky jsme měli přestávky.

Mika u pána 2

Mika u pána 2

Zase mě vzbudil Tod. Když jsme uviděla, do čeho se to mám dostat, Tod mi nabídl pomoc. Chvíli jsem váhala, ale když mu věří pán, tak já bych měla taky, a tak jsem souhlasila. Šla jsem se vysprchovat, ještě jsem se oholila a úplně nahá jsem se vrátila. Tod mi pomohl do oblečku.

Mika u pána 1

Mika u pána 1

Jmenuji se Mika. Máma je Češka a otec se sem před 25 lety přestěhoval z Vietnamu. Jsem studentka a potřebuju se dostat do anglicky mluvícího okolí, jenže naši na to nemají peníze, tak zatím studuju v Česku. Ve škole patřím mezi naprosté špice, co se týče učení, ale nejsem taková ta šprtka, co se neumí bavit i jinak. Nejsem už panna.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.