Banner
Banner

Mika u pána 4

Já jsem si lehla do vany, kde jsem taky usnula. Vzbudil mě až pocit zimy. Rychle jsem na sebe pustila ještě teplou vodu ze sprchy a zabalená v ručníku jsem šla ke skříni. Vybrala jsem si mini šatičky na ramínkách a tanga. Na podprsenku jsem se vybodla. Šaty krásně zvýrazňovaly poje velká prsa, štíhlý pas a prdelku k nakousnutí. Taky končili pár milimetrů pod ní.

Mika u pána 4

Koukla jsem na hodiny a zjistila, že jsem propásla snídani. Budu si pro ni muset dojít do kuchyně. Bosky jsem seběhla schody do přízemí a dlouhá chodba mě zavedla přímo do kuchyně. „Dobrý ráno.“ Pozdravila jsem kuchaře. Nikdo jiný tam nebyl. „Dobré ráno slečno.“ Odpověděl mi na pozdrav. „Co by jste si dala k snídani? Mám skvělé palačinky.“ Kývla jsem na souhlas. Zhruba za pět minut mi je dal na stůl v kuchyni. Pustila jsem se do nich s velkou chutí. Za chvíli jsem je měla v sobě a za nimi jsem poslala hrnek dobrého kakaa. CINK!!! Zazvonila lžička o kamennou podlahu. Docela jsem se lekla. „Mohla by jsi mi ji prosím zvednout? Já musím něco dodělat.“ Řekl kuchař. Žádnej problém. Zvohla jsem se. Mini šatičky se mi shrnuly a já jsem na kuchaře vystrčila prdelku. Hned mě napadlo, že se na mě kouká, a tak jsem mu nechtěla ten pohled odepřít.

Dělala jsem, že zkoumám nějakou neviditelnou skvrnu. Chvílemi jsem zhoupla zadečkem. Už jsem ucítila jeho teplou ruku na svém vyplém pozadí. Hladil mi zadnici, ale to ho moc nebavilo, tak mi začal přes látku přejíždět po kundičce. Odhrnul látku a strčil mi do mé svatyně dva prsty a hned prstil. Druhou rukou chytil lem šatů a přetáhl mi je přes hlavu. Fakt, že nemám podprsenku, se mu líbil. Ušetřil mu práci. Stáhl mi tanga a už jsem před ním stála nahá. Když jsem s mladým pánem řešila tu úlohu se zámky, šli jsme také kuchyní a podle kuchařova pohledu mi bylo jasné, že si se mnou chce píchnout. A teď se mu to splnilo. Posadil si mě na kuchyňskou linku, dal mi nohy od sebe a velmi zkoumavě se mi zahleděl na kočičku i do ní. Odešel do jedněch dveří a za chvíli se vrátil se dvěma štětci.

Přistoupil ke mně a přejížděl mi štětci po bradavkách. Strašně to lechtalo a bylo to nehorázně příjemné. Odložil jeden štětec a tím druhým mi jel po bříšku až k mé buchtičce. Snadno našel poštěváčka a štětcem ho jakoby čistil. Stále konal stejnou činnost a chvilkami vysrkl milostní sekret z mého lůna. Pak přestal. Strčil mi štětec do píčky a jezdil s ním jako s prstem. Svíjela jsem se blahem. Už to asi nemohl vydržet, protože si sundal kalhoty i se spodky, na nic nečekal a prostě mi ho tam vrazil. Ani nevím, jak ho má velkého. Zase jsem mu vycházela vstříc zadečkem. Vystříkal do mě své sperma, ale jeho ocas ještě stále neměl dost. Zachtělo se mu mé druhé dírky. Prsty si ji zvětšil a na jeden zásun ho tam dostal až po kořen. Po jeho dalším výstřiku jsme uslyšeli kroky. Rychle ho ze mě vytáhl, oblékl se a mě schoval v nějaké místnosti.

Nikdy se asi nedozvím, kdo to přišel. V té místnosti jsem se rychle oblékla a až byl v kuchyni klid, tak jsem tam vešla. Kuchař si oddychl. Procházela jsem kolem něj, když mě chytil za ruku a políbil. „Jste ta nejlepší, se kterou jsem kdy šukal. Jistě si to zopakujeme, při možné příležitosti. Buďte připravená.“ Řekl a ještě mi strčil prsty mezi nohy, ale pak už mě pustil.

Související povídky

Mika u pána 3

Mika u pána 3

Každý den probíhal stejně. S mladým pánem jsem se učila, všechno mu podrobně vysvětlovala, a když chtěl, tak jsme si pořádně zašukali. Počítal příklad a druhou rukou mi šmejdil po bradavce, nebo jsem mu ho chvílemi cumlala, taky jsme měli přestávky.

Mika u pána 2

Mika u pána 2

Zase mě vzbudil Tod. Když jsme uviděla, do čeho se to mám dostat, Tod mi nabídl pomoc. Chvíli jsem váhala, ale když mu věří pán, tak já bych měla taky, a tak jsem souhlasila. Šla jsem se vysprchovat, ještě jsem se oholila a úplně nahá jsem se vrátila. Tod mi pomohl do oblečku.

Mika u pána 1

Mika u pána 1

Jmenuji se Mika. Máma je Češka a otec se sem před 25 lety přestěhoval z Vietnamu. Jsem studentka a potřebuju se dostat do anglicky mluvícího okolí, jenže naši na to nemají peníze, tak zatím studuju v Česku. Ve škole patřím mezi naprosté špice, co se týče učení, ale nejsem taková ta šprtka, co se neumí bavit i jinak. Nejsem už panna.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.